Může mi antikoncepce způsobovat nevolnosti?

Anonymní
15.12.20 00:26

Může mi antikoncepce způsobovat nevolnosti?

Ahoj devcata, snad mi některá poradite. Cca 6 let jsem brala antikoncepci Adele a neměla jsem s ní problém, před rokem jsem ji vysadila, hned otehotnela a 3 měsíce po porodu jsem ji začala brát znovu (bohužel už nekojim). Jenže zhruba od té doby co ji beru, to jsou nějaké 2 měsíce, tak vůbec nemám chuť na sex, občas mě bolí hlava, jsem bez nálady a mívám chvilky, kdy je mi na zvracení. Před pár dny jsem si četla pribalovy leták, protože me zajímaly negativni ucinky a všechno to co jsem napsala, tak je i v letáku. Tak si tak říkám, je možný že antikoncepce která mi tolik let seděla mi teď po porodu může dělat takove problémy? Mam týden do dobrani platíčka, tak uvazuju nad tím že ho doberu a vysadim ji a když se to pak všechno zlepší, tak si nechám napsat něco jineho. Co si o tom myslíte? Nestalo se některé z vás něco podobného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5312
15.12.20 01:20

Uzivas neco, aniz by sis precetla pribalovy letak, ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5312
15.12.20 01:21

Mozne to samozrejme je a po porodu mzues reagovat na leccos jinak, meni hormonalni hladiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8336
15.12.20 03:11

Možné to je, těhotenství a porod dokážou udělat velké změny v těle a jeho nastavení..změn a uvidíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10126
15.12.20 08:53

Já po těhotenství nesnesla žádnou antikoncepci. Měla jsem vedlejší Účinky - hlavně nechuť k sexu, už před těhotenstvím, ale po něm se to stokrát zhoršilo. Byla jsem unavená, bolela mě hlava a sex byl pro mě sprosté slovo. Vysadila jsem ji a je to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 09:49
@rozand píše:
Uzivas neco, aniz by sis precetla pribalovy letak, ze?

Tak vzhledem k tomu, že už jsem ji brala v minulosti tak jsem si ten letak znovu necetla a opravdu si 7 let nepamatuju co všechno je v letáku napsáno.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.20 20:15

Ahoj, stalo se mi to samé. Musela jsem ji po měsíci vysadit. Bylo mi fakt hrozně, nemohla jsem fungovat. Pořád mi bylo na zvracení, menstruační bolesti, krvácení, bolesti hlavy.. taky to všechno byly nežádoucí účinky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.20 17:45
@Anonymní píše:
Ahoj, stalo se mi to samé. Musela jsem ji po měsíci vysadit. Bylo mi fakt hrozně, nemohla jsem fungovat. Pořád mi bylo na zvracení, menstruační bolesti, krvácení, bolesti hlavy.. taky to všechno byly nežádoucí účinky

Ja ji teď hned vysadit nemůžu, to bych měla menstruaci na Štědrý den a to nechci, zbývá mi dobrat 7 tabletek, takže doberu to platíčko a další už nacinat nebudu. Můžu se zeptat po jaké době se ti to srovnalo?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat