Může mi manžel zakázat rodinnou oslavu se synem?

Anonymní
25.7.13 11:38

Může mi manžel zakázat rodinnou oslavu se synem ?

Ahoj holky, nemůžu pochopit chování svého manžela… Nechce, abych jela autem se 6ti letým synem na rodinnou oslavu. V sobotu tam, v neděli zpět.
Bydlíme 150km daleko. V pátek budu s manželem na chalupě, oslava bude v sobotu. Vím, mají být horka, ale máme auto s klimatizací a chci vyrazit z chalupy hned v sobotu ráno.
V sobotu odpoledne bude oslava, v neděli chci vzít synka do aquaparku, možná i do kina (tam bude chládek) a pak zpět.

Manžel tvrdí, ať si jedu vlakem a syna nechám na chalupě. Nechápu. Je to naschvál? Manžel jet nechce a navíc bude hlídat mladšího, který je na oslavu malý. Je to vyjímečná oslava dědečkových 80tin, bude tam celá rodina. Proč bychom nemohli jet?

Co byste dělaly na mém místě? Poslechli byste manželův zákaz?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.7.13 11:40

Protože je manžel prdlej. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
25.7.13 11:40

Nenechala bych si do toho kecat. Jako vlakem? jel už někdy vlakem bez klimky, kde je asi 1000× hůř než v autě s klímou? nenechala bych se, jela bych..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
25.7.13 11:41

Můj brácha také nechtěl pouštět svojí ženu s dítětem autem za babičkou do Liberce. Důvod byl jednoduchý: auto nebylo stoprocentní a ona měla řidičák asi měsíc. Pokud ti to manžel nechce dovolit, asi k tomu má důvod. Jen nám to podáváš, jako by on byl strašně špatnej ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
25.7.13 11:41

Jela bych, nechápu, proč by mělo mít slovo manžela větší váhu než tvoje. Kdyby měl nějaký pádný argument, tak bych to pochopila, ale nejet kvůli horku autem s klimatizací, to je s prominutím hovadina na entou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
25.7.13 11:42

Poslechly manzeluv zakaz..to je co proboha??? jsi snad svepravna a on neni zadny pan vychovatel. Takze ne, neposlechla bych a jeste bych pravdepodobne pekne bouchla 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206

Rozhodne ne, kdo si jako mysli, ze je, aby ti kecal do takovych veci 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12

No a nebojí se tvého řízení třeba? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
494

Jela bych…nechapu co je na tom spatnyho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
25.7.13 11:44
@nepř. G12 píše:
No a nebojí se tvého řízení třeba? :mrgreen:

Taky mě to napadlo, že to nebude jen tak :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
25.7.13 11:44

Vzala bych obě děti a jela a na manžela bych prděla. Však na oslavu může jet i mimino :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
24456
25.7.13 11:45

Můj by mě třeba taky nechtěl „pustit“, bál by se toho mého řízení právě :lol:, ale určitě by teda jel s náma i miminem.
Jaký má důvod :nevim:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@ncc1701 píše:
Můj brácha také nechtěl pouštět svojí ženu s dítětem autem za babičkou do Liberce. Důvod byl jednoduchý: auto nebylo stoprocentní a ona měla řidičák asi měsíc. Pokud ti to manžel nechce dovolit, asi k tomu má důvod. Jen nám to podáváš, jako by on byl strašně špatnej ;-)

Fakt jsi super osobnost, dopředu nevěříš a podezříváš… Tak to tu nečti!!! Auto je v pohodě - důkaz - manž. chtěl jet v srpnu do Chorvatska. Já řídím dobře, denně 15let a bez nehod ;) Když se to manž. hodí a chce pít, vozím ho já :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
chatwenna

Ty se sveho chlapa musis na neco dovolovat…? Uz bych byla rozvedena…

• Nahlásit
  • Citovat
8377
25.7.13 11:46

Ta oslava je v jakém prostředí, jak starý je mladší syn a jak se tvůj partner snáší s tvojí rodinou?
Jinak, manžel ti nemůže přikázat vůbec nic.

Příspěvek upraven 25.07.13 v 11:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama