Může mi napsat prášky na zastavení laktace obvodní lékař?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 12:09
Může mi napsat prášky na zastavení laktace obvodní?

Ahojky, může mi napsat prášky na zastavení laktace obvodní? Moje gynekolozka má prý plno a jestli pozná obvodní zatvrdliny v prsou

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.18 13:23

Nemůže, je u nich preskripce vázaná na odbornost gynekologa nebo endokrinologa. Může ti dát homeopatika. Zatvrdliny, ve smyslu retence mléka, běžně pozná a pokud bys měla zánět prsu, tak ho taky dokáže vyřešit.

Hancue
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 20:16

A musíš brát léky? Já taky zastavila laktaci, proste nekojit a pak při naliti prsou jsem trosku odstrikla. Dva dny fakt bolesti a tvrdý prsa, ale teď po tydnu už skoro žádný mliko.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >