Může mi někdo vysvětlit jeho chování?

Anonymní
29.8.20 21:32

Může mi někdo vysvětlit jeho chování?

Ahoj, s přítelem jsme se rozešli ale žijeme stále v jedné domácnosti dokud nebudu mít dodělánej byt.
Jde o to že já si ho vůbec nevšímám ale on má potřebu mi neustále něco říkat, přijde mi že mi to říká jen kvůli tomu aby mě vyprovokoval. Když mu řeknu ať si mě nevšímá tak tvrdí že mě ignoruje přitom přijde domů vypráví co dělal a bla bla bla. Poslední dobou mě to začalo vytáčet a já už nevím jak mu to mám říct aby mě nechal už konečně na pokoji když mu to řeknu tak mi jen odpoví že ho otravuji.
A teď poslední dobou začal chodit domu nečekaně jestli taky nikoho nemám.
Dala jsem mu najevo že už o něj nestojím a on se takhle začal chovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
HousenkaBorůvka
29.8.20 21:36

Kdo se s kým rozešel? No tak se snaž vydržet, být v klidu a co nejdřív se odstěhuj

• Citovat
  • Nahlásit
17738
29.8.20 21:36

Tak už se konečně odstěhuj a budeš mít klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 21:38

@divine woman Děkuji za radu abych se odstěhovala kdybych mohla tak už to dávno udělám. Jiná cesta není byt se mi staví takže to nějaký měsíc budu muset ještě přežít. Jen chci vědět proč se tak chová co ho k tomu vede.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 21:39

@irca555 navzájem u něj to nebylo jistě nevěděl já mu to rozsekla a rozešla.

• Citovat
  • Nahlásit
HousenkaBorůvka
29.8.20 21:40
@Anonymní píše:
@irca555 navzájem u něj to nebylo jistě nevěděl já mu to rozsekla a rozešla.

Tak pokud jste se rozešli vážně, tak se spolu snažte v klidu vyjít a normálně se odstěhuj…

• Citovat
  • Nahlásit
583
29.8.20 21:41

Tak pokud on nevedel, tak si rozchodem nejspis uvedomil, ze o tebe prijit nechce, ale vidi, ze ty uz zajem nemas. Chce s tebou navazat komunikaci, ty ho odsekavas, tak aby se neponizil ze za tebou leze, tak ti odsekne taky. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5644
29.8.20 21:43
@Anonymní píše:
@divine woman Děkuji za radu abych se odstěhovala kdybych mohla tak už to dávno udělám. Jiná cesta není byt se mi staví takže to nějaký měsíc budu muset ještě přežít. Jen chci vědět proč se tak chová co ho k tomu vede.

Ano, to ti urcite reknou cizi lidi na diskuzi, kteri neznaji ani jeho ani tebe :roll: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Markétka111 Taky mi to tak přijde, protože kdyby mě tak extrémně nechtěl jak říká tak semnou nemluví vůbec.
Je pravda že když řeknu něco co se mu nelíbí tak mi to vrátí 100× víc.

• Citovat
  • Nahlásit
4659

A není to fuk? Sbal se a jdi na ten měsíc k rodině, nebo k dobré kamarádce, pokud je to opravdu tak k nepřežití. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 21:45

@Ms.Ragdoll jak jsem psala kdybych mohla dávno jdu. Nemám kam jít. V bytě ve kterým žijeme je nás společný.

• Citovat
  • Nahlásit
5644
29.8.20 21:47
@Anonymní píše:
@Ms.Ragdoll jak jsem psala kdybych mohla dávno jdu. Nemám kam jít. V bytě ve kterým žijeme je nás společný.

Nastavil ti zrcadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.8.20 21:48

@Chytrak asi to tak bude.

• Citovat
  • Nahlásit
23453
29.8.20 21:50

No a co ti vadí? Ja z tvého psaní pochopila, bze prostě normálně komunikuje. To mi přijde normální…naopak, připadala bych si jako blb, kdybych okolo člověka, se kterým sem žila možná roky, ze dne na den chodila já okolo vzduchu a přestala úplně mluvit, tuplem když sdílejte jednu domácnost. Já u bývalýho žila asi měsíc po rozchodu a fungovali sme úplně normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4659
29.8.20 21:52
@Anonymní píše:

To mě mrzí, holt to budeš muset přežít. Je děsivý, kolik lidí je úplně samo. :? Žádná rodina, přátelé, prostě nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama