Reklama

Může mi to nějak zdravotně ublížit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niccinka
Kecalka 135 příspěvků 08.09.18 19:05
Může mi to nějak zdravotně ublížit?

Ahoj, vzhledem ke špatné kadeřnici, která mi úplně zničila barvu vlasů jsem se tenhle týden musela doma barvit 9×, abych docílila zpátky svého odstínu. Může mi ta chemie nějak zdravotně ublížit? Vlasy po tolik barvení kupodivu zničené nemám. Moc děkuji…

Reklama

Reakce:

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 08.09.18 19:10

Pokud to prezily vlasy a pokozka hlavy je OK, myslím, že ne. Ale vlasům bych doprala kvalitní masku. Tyto případy mě vždy utvrdi, ze kadeřníky nesnáším a vlasy resim sama. A to se mě ptají, kam chodim ke kadeřnici. :mrgreen:

_0812_
Kecalka 476 příspěvků 08.09.18 19:10

Mohla jsi dostat pěknou alergickou reakci. Ale jinak ne, maximálně budeš mít vlasy tak zničené, že se budeš muset ostříhat. Doporučuju teď vitamíny a kvalitní přípravky, ať si ty vlasy dáš trošku do pořádku. A to jsi asi odbarvovala že?

TMana
Kecalka 453 příspěvků 08.09.18 19:14

Samozřejmě může

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 08.09.18 19:41

9 krat obarvit vlasy.. klobouk dolu… ja uz bych me mela uplne zniceny

Niccinka
Kecalka 135 příspěvků 08.09.18 20:21

@ludmilaadamkova Taky jsem si myslela že budou totálně v hajzlu, ale vůbec :D Pořád jsou hustý a hebký :D Jen mi padaj, ale to mi padaly vždycky… :D Takže se fakt divím…

ludmilaadamkova
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 08.09.18 20:51
@Niccinka píše:
@ludmilaadamkova Taky jsem si myslela že budou totálně v hajzlu, ale vůbec :D Pořád jsou hustý a hebký :D Jen mi padaj, ale to mi padaly vždycky… :D Takže se fakt divím…

Tak uvidis casem. Snad to bude ok. :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama