Může miminko "zblbnout" z hračky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

usmevava_mami
Povídálka 27 příspěvků 12.04.18 08:18
Může miminko "zblbnout" z hračky?

Ahojte holky,
omlouvám se za možná trochu „hloupý“ dotaz, ale prostě mě to zajímá.

Mám 10týdenního klučinu, všechno je v pořádku.
Začalo se mu hodně líbit pod hrazdičkou s hračkami, to jsem ráda. Ale co se mu tam líbí nejvíc je takové jakoby zrcátko - plyšák s lesklou plochou, ve které se vidí (resp. vidí, jak se tam něco hýbe). Vydrží se na to dívat klidně i půl hodiny a přitom vykládá, směje se atd.

Zajímá mě, jestli z toho nemůže nějak zblbnout, jak do toho pořád hledí?
Nemáte nějaké zkušenosti?

Moc děkuji.

Reklama

Reakce:

g.sandova
Závislačka 2948 příspěvků 12.04.18 08:24

Řekla bych, že nemůže.

sinapis.alba
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 12.04.18 08:33

Nezblbne, půl hodinky u zrcátka je určitě v normě :) zvlášť holkám se podobná reakce na zrcadla vrací někdy kolem dvanáctého roku a interval zírání je často ještě i delší! :mrgreen:

Kobilka_21
Povídálka 25 příspěvků 12.04.18 08:39
@sinapis.alba píše:
Nezblbne, půl hodinky u zrcátka je určitě v normě :) zvlášť holkám se podobná reakce na zrcadla vrací někdy kolem dvanáctého roku a interval zírání je často ještě i delší! :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 11515 příspěvků 12.04.18 08:53
@sinapis.alba píše:
Nezblbne, půl hodinky u zrcátka je určitě v normě :) zvlášť holkám se podobná reakce na zrcadla vrací někdy kolem dvanáctého roku a interval zírání je často ještě i delší! :mrgreen:
:mrgreen: asi tak někteří lidi na sebe dokážou zírat i hodiny

Adinka_2012
Závislačka 2577 příspěvků 10 inzerátů 12.04.18 08:55

Upřímně závidím, naše děti nevydržely a nevydrží u žádné hračky…Neřekla bych, že „zblblo“, prostě ho to zatím baví.

Uživatel je onlinePetruna21
Echt Kelišová 9235 příspěvků 12.04.18 09:11
@sinapis.alba píše:
:lol: :lol: :palec:

chs.jasmin
Kelišová 6609 příspěvků 12.04.18 09:15
@usmevava_mami píše:
Ahojte holky,
omlouvám se za možná trochu „hloupý“ dotaz, ale prostě mě to zajímá.

Mám 10týdenního klučinu, všechno je v pořádku.
Začalo se mu hodně líbit pod hrazdičkou s hračkami, to jsem ráda. Ale co se mu tam líbí nejvíc je takové jakoby zrcátko - plyšák s lesklou plochou, ve které se vidí (resp. vidí, jak se tam něco hýbe). Vydrží se na to dívat klidně i půl hodiny a přitom vykládá, směje se atd.

Zajímá mě, jestli z toho nemůže nějak zblbnout, jak do toho pořád hledí?
Nemáte nějaké zkušenosti?

Moc děkuji.

Ahoj,

je to naprosto normální - vidí tam miminko, tak se přátelí. Naše tříletačka když se vidí v zrcadle, tak se hladi a dava si pusinky, hrozný narcis - prohlíží se ve výlohách :lol: a roční se na sebe směje, plácá do zrcadla, dělá ksichty - prostě děti zrcadla milují ;)

Janatans
Stálice 76 příspěvků 12.04.18 09:15

Malé děti často baví pozorovat se v zrcadle, dceru (2 roky) to baví doteď. Máme zrcadlo tak, aby na sebe vidělo i ležící dítě a je to važně super. Syn (5 měsíců) se u něj také zabaví nadlouho. Zkuste mrknout na principy Montessori, mj. řeši i to zaujetí něčím.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 12.04.18 09:19

@usmevava_mami vidí sebe, má společníka.. je to zcela normální..

BohunkaP
Extra třída :D 14780 příspěvků 12.04.18 09:47

Počkej, až si oblíbí nějakou hračku, která vydává zvuky.. pak budeš spíš zvažovat, jestli náhodou z nějaké hračky nemůžou zblbnout rodiče. :mrgreen: :mrgreen:

Užívej miminko a přej mu radost :)

usmevava_mami
Povídálka 27 příspěvků 12.04.18 11:31

Uf, moc vám všem děkuji za uklidnění! :)

To víte, nezkušena matka, vyjuká mě každá blbost 8o

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama