Může miminko "zblbnout" z hračky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

usmevava_mami
Povídálka 34 příspěvků 12.04.18 08:18
Může miminko "zblbnout" z hračky?

Ahojte holky,
omlouvám se za možná trochu „hloupý“ dotaz, ale prostě mě to zajímá.

Mám 10týdenního klučinu, všechno je v pořádku.
Začalo se mu hodně líbit pod hrazdičkou s hračkami, to jsem ráda. Ale co se mu tam líbí nejvíc je takové jakoby zrcátko - plyšák s lesklou plochou, ve které se vidí (resp. vidí, jak se tam něco hýbe). Vydrží se na to dívat klidně i půl hodiny a přitom vykládá, směje se atd.

Zajímá mě, jestli z toho nemůže nějak zblbnout, jak do toho pořád hledí?
Nemáte nějaké zkušenosti?

Moc děkuji.

Reakce:

g.sandova
Závislačka 3793 příspěvků 12.04.18 08:24

Řekla bych, že nemůže.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 12.04.18 08:33

Nezblbne, půl hodinky u zrcátka je určitě v normě :) zvlášť holkám se podobná reakce na zrcadla vrací někdy kolem dvanáctého roku a interval zírání je často ještě i delší! :mrgreen:

Kobilka_21
Povídálka 41 příspěvků 12.04.18 08:39
@sinapis.alba píše:
Nezblbne, půl hodinky u zrcátka je určitě v normě :) zvlášť holkám se podobná reakce na zrcadla vrací někdy kolem dvanáctého roku a interval zírání je často ještě i delší! :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 08:53
@sinapis.alba píše:
Nezblbne, půl hodinky u zrcátka je určitě v normě :) zvlášť holkám se podobná reakce na zrcadla vrací někdy kolem dvanáctého roku a interval zírání je často ještě i delší! :mrgreen:
:mrgreen: asi tak někteří lidi na sebe dokážou zírat i hodiny

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 12.04.18 08:55

Upřímně závidím, naše děti nevydržely a nevydrží u žádné hračky…Neřekla bych, že „zblblo“, prostě ho to zatím baví.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 12.04.18 09:11
@sinapis.alba píše:
:lol: :lol: :palec:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7643 příspěvků 12.04.18 09:15
@usmevava_mami píše:
Ahojte holky,
omlouvám se za možná trochu „hloupý“ dotaz, ale prostě mě to zajímá.

Mám 10týdenního klučinu, všechno je v pořádku.
Začalo se mu hodně líbit pod hrazdičkou s hračkami, to jsem ráda. Ale co se mu tam líbí nejvíc je takové jakoby zrcátko - plyšák s lesklou plochou, ve které se vidí (resp. vidí, jak se tam něco hýbe). Vydrží se na to dívat klidně i půl hodiny a přitom vykládá, směje se atd.

Zajímá mě, jestli z toho nemůže nějak zblbnout, jak do toho pořád hledí?
Nemáte nějaké zkušenosti?

Moc děkuji.

Ahoj,

je to naprosto normální - vidí tam miminko, tak se přátelí. Naše tříletačka když se vidí v zrcadle, tak se hladi a dava si pusinky, hrozný narcis - prohlíží se ve výlohách :lol: a roční se na sebe směje, plácá do zrcadla, dělá ksichty - prostě děti zrcadla milují ;)

Janatans
Stálice 100 příspěvků 12.04.18 09:15

Malé děti často baví pozorovat se v zrcadle, dceru (2 roky) to baví doteď. Máme zrcadlo tak, aby na sebe vidělo i ležící dítě a je to važně super. Syn (5 měsíců) se u něj také zabaví nadlouho. Zkuste mrknout na principy Montessori, mj. řeši i to zaujetí něčím.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.04.18 09:19

@usmevava_mami vidí sebe, má společníka.. je to zcela normální..

BohunkaP
Extra třída :D 14964 příspěvků 12.04.18 09:47

Počkej, až si oblíbí nějakou hračku, která vydává zvuky.. pak budeš spíš zvažovat, jestli náhodou z nějaké hračky nemůžou zblbnout rodiče. :mrgreen: :mrgreen:

Užívej miminko a přej mu radost :)

usmevava_mami
Povídálka 34 příspěvků 12.04.18 11:31

Uf, moc vám všem děkuji za uklidnění! :)

To víte, nezkušena matka, vyjuká mě každá blbost 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >