Může miminku vadit mateřské mléko?

55
17.5.16 23:04

Může miminku vadit mateřské mléko ??

Maminky stalo se vám některé ze vám miminko zvracelo z vašeho mléka?? Já malou nakojim dám ji na brknuti a ji to nejde a pak ju začne natahovat začne se davit a pak to vyzvraci :( a když ji dám nutrilon tak vše super i si krasně brkne… Může ji moje mliko vadit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23167
17.5.16 23:07

Možná se ti špatně uvolňuje mléko z prsu, špatně se spouští, nebo máš špatnou techniku kojení - a malá spolyká hodně vzduchu…A z toho pak zvrací :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Leni35
17.5.16 23:14

Ja myslim, ze muze byt alergicka. Kamaradka to tak mela, mala se cela osypala, museli prejit na umele mleko.

• Citovat
  • Upravit
pendolinka
17.5.16 23:15

To se mi moc nezdá… Zkoušíte třeba odříhnout během kojení? Aby nebyla dlouho v jedné pozici a neměstnalo se to tam…Umělé mléko určitě vypije rychleji, takže při tom se jí to nestane…

• Citovat
  • Upravit
5812
17.5.16 23:34
@Leni35 píše:
Ja myslim, ze muze byt alergicka. Kamaradka to tak mela, mala se cela osypala, museli prejit na umele mleko.

tak pokud by byla alergická na něco co máma jí, tak může to přestat jíst… pokud by byla na něco mlíčnýho, nejspíš by měla problém i s normálním um, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
pendolinka
17.5.16 23:40

@Gosi Taky si myslim…

• Citovat
  • Upravit
pendolinka
17.5.16 23:42
  • Citovat
  • Upravit
2882
17.5.16 23:49

Zkus ji dát svoje mléko z flašky nebo z čeho dáváš Nutrilon. Třeba máš jen špatnou techniku :nevim: Nebo se špatně stravuješ?? :nevim: Jíš zdravě??? Nic jiného mě nenapadá. Alergická na tvoje mléko nebude. Maximálně na něco co jíš, ale to by byla spíš osypaná. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5757
18.5.16 00:14

Mě syn po MM zvracel a měl bolestivý reflux, ale mě se po třech měsících celkem bezproblémového kojení přestalo spouštět zadní mléko. Tekla ze mě jen taková namodralá voda (syn 6 týdnů nepřibral ani nevyrostl) a to jsem zkoušela i odstříkávat po kojení a pořád jen to řídké MM (předtím od začátku MM vypadalo spíš jako smetana), myslím že to asi bylo tím, že jsem začala brzy pravidelně menstruovat. Vyřešil to přechod na UM, kdy do měsíce co jsem přestala dávat MM (odsáté přes lahvičku) se výrazně zlepšil reflux a zvracení se změnilo na příležitostné ublinknutí.
Neteř zvracela, když sestra snědla něco na co byla malá alergická. Ale k tomu zvracení se i dost ošklivě osypala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
18.5.16 02:16
@Mexie píše:
Zkus ji dát svoje mléko z flašky nebo z čeho dáváš Nutrilon. Třeba máš jen špatnou techniku :nevim: Nebo se špatně stravuješ?? :nevim: Jíš zdravě??? Nic jiného mě nenapadá. Alergická na tvoje mléko nebude. Maximálně na něco co jíš, ale to by byla spíš osypaná. :)

To jsem zkousela a vyblila mi taky úplně vše :( a ano jim na to si dávám hodně pozor tak z toho to být nemůže :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2843
18.5.16 07:15

Taky mi blila, hysterický řvala, kroutila se, příčinou byl pravděpodobně nadbytek předního mléka, protože měla jednou i zelenou stolici. ač jsem přední mleko odsala (těžko ale říct, kolik ho je), tak řvala jak tygr a UM vyhltla. Přešla jsem na UM - neblije, nerve a je klidne nejen miminko, ale i maminka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4780
18.5.16 07:23
@lucienka7 píše:
Taky mi blila, hysterický řvala, kroutila se, příčinou byl pravděpodobně nadbytek předního mléka, protože měla jednou i zelenou stolici. ač jsem přední mleko odsala (těžko ale říct, kolik ho je), tak řvala jak tygr a UM vyhltla. Přešla jsem na UM - neblije, nerve a je klidne nejen miminko, ale i maminka :)

Přitom stačilo odstříknout :? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2484
18.5.16 07:31

Muze vadit i materske mleko, moje deti se narodily s intoleranci laktozy a mleko zvracely, mely koliky, prujmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2843
18.5.16 07:37

@Swift ano, psano v příspěvku – odsala =odstrikala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3405
18.5.16 07:45

@Paja 20 zkousela bych ji davat odrihnout behem kojeni, stridat prsa, popr. i polohu. Stolici ma normalni? Ono nekdy vadi kombinace UM a MM, ale to by ji bylo spatne spis po tom UM. Kojeni bych jeste uplne nezavrhla, co na to dr.? Zkusit se podivat na stranky o kojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama