Může miminku zaskočit slina?

44
27.2.21 12:04

Může miminku zaskočit slina?

Je to vůbec možné?
Měsíční syn se mi občas z ničeho nic zakucká, občas se stane že je u mě v pololehu a z ničeho nic zakašle, dneska se to třeba zrovna stalo a hned 3× za sebou, je možné že mu zaskočila slina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63066
27.2.21 12:30

@Anetcze jo a je to celkem časté a normální  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
27.2.21 12:31
@martina.se píše:
@Anetcze jo a je to celkem časté a normální :mrgreen:

Aha, fakt jo :D to slyším prvně, vždycky se akorát říkalo že miminka nesmí kašlat :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63066
27.2.21 12:41
@Anetcze píše:
Aha, fakt jo :D to slyším prvně, vždycky se akorát říkalo že miminka nesmí kašlat :lol: :mrgreen:

Tak to bych ti půjčila našeho chrchlu.. Kašle, běžně se dusi vlastníma slinama, o mléku nemluvě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13326
27.2.21 12:44

U nás taky. Každou chvíli se dusí mlékem a dost blinká, takže pořád hlídám i to, aby se neudusil těmi zvratky :roll: většinou pomáhá dát znovu odříznout, když je to opakované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2016
27.2.21 13:08
@Anetcze píše:
Aha, fakt jo :D to slyším prvně, vždycky se akorát říkalo že miminka nesmí kašlat :lol: :mrgreen:

Proč by mimino nemohlo kašlat? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1902
27.2.21 13:09
@Anetcze píše:

Proč by miminka nesměla kašlat? :think:

Miminko je normální člověk, takže se mu děje to samé, co dospělému, zaskočí mu slina, zakašle, má škytavku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
27.2.21 13:12

V porodnici řekli že pokud miminko kašle tak je něco v nepořádku, že kašlat prostě nemá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
27.2.21 13:13
@martina.se píše:
Tak to bych ti půjčila našeho chrchlu.. Kašle, běžně se dusi vlastníma slinama, o mléku nemluvě

Jo ten náš se taky dusí mlékem pravidelně :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
27.2.21 13:16

Nás chlapeček to má stejné ale neblinka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13326
27.2.21 13:25

@Anetcze no mě teď syn začal taky kašlat :nevim: byli jsme nemocní. Test na covid mám negativní. Rýmu nemá, jen občas zakašle. Tak možná ta změna počasí. No nevím. Dřív to teda nedělal. někdy mě přijde, že za to fakt může to, že dost pořád blinká ( jsou mu dva měsíce ). Uvidím, spíš si myslím, že to nic není. Když to nepřejde tak poprosím doktorku ať ho poslechne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
27.2.21 13:27

@Anetcze

@Anetcze píše:
V porodnici řekli že pokud miminko kašle tak je něco v nepořádku, že kašlat prostě nemá :lol:

To slysim prvne v zivote, ze miminko nesmi kaslat. Kasel je normalni obranna rakce, kdy dochazi k uvolneni dychacich cest.At uz kvuli sline, mleku, prachu, suchu v puse…vzdyt je to maly clovicek a ma bezne reakce jako dospely clovek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1902
27.2.21 13:33
@Anetcze píše:
V porodnici řekli že pokud miminko kašle tak je něco v nepořádku, že kašlat prostě nemá :lol:

Tak dospělý zdravý taky nekašle (pokud mu nezaskočí třeba nebo ho něco nedráždí), ale neznamená to přece, že by zakašlat nemohl. Myslím, že jsi je v porodnici nepochopila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat