Může mít miminko po mě střevní potíže?

Anonymní
30.12.20 14:03

Může mít miminko po mě střevní potíže?

Maminky, mozna hloupa otazka, ale lina huba, hole nestesti. Trapi me jedna vec. Uz od malicka mam strevni potize. (Z testu se nikdy na nic neprislo), pravdepodobne syndrom drazdiveho tracniku. Uz od mala jsem mela casto prujmy, zvraceni, kolikrat ted v dospelosti se mi stane, ze tak tak dobehnu s prujmem na wc :oops: Ted otazka-je mozne, ze tyhle obtize zdedi i miminko, az se narodi? Ze treba bude mit vetsi pravdepodobnost, ze ho budou hodne trapit nejake koliky atd?
Dekuji za zkusenosti!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.12.20 14:37

Manzel ma takove potize, jake popisujes. Syn je v poradku :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 15:09

Já mám potíže s trávením, nevolnostma. Obě děti podědily, mladší víc.

• Citovat
  • Nahlásit
304
30.12.20 15:44
@Anonymní píše:
Maminky, mozna hloupa otazka, ale lina huba, hole nestesti. Trapi me jedna vec. Uz od malicka mam strevni potize. (Z testu se nikdy na nic neprislo), pravdepodobne syndrom drazdiveho tracniku. Uz od mala jsem mela casto prujmy, zvraceni, kolikrat ted v dospelosti se mi stane, ze tak tak dobehnu s prujmem na wc :oops: Ted otazka-je mozne, ze tyhle obtize zdedi i miminko, az se narodi? Ze treba bude mit vetsi pravdepodobnost, ze ho budou hodne trapit nejake koliky atd?
Dekuji za zkusenosti!

Na co vse te testovali? Alergie, abkm, celiakie..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1262
30.12.20 16:17

Samozřejmě, že to po tobě může zdědit, úplně stejně jako třeba barvu očí nebo nadání na cokoliv..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 17:05

@baal7513
To uz si nepamatuju, prece jen ta vysetreni byla uz dlouho a na vse mozne i nemozne…

• Citovat
  • Nahlásit
304
30.12.20 17:14

Tak je mozne, ze netestovali vse. Je dobré znat příčinu..pak clovek muze o vedet, jestli je to dedicne a nema to dítě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat