Může mít rýma vliv na spermijky?

418
30.7.05 13:39

Může mít rýma vliv na spermijky?

Ahoj holky, nevíte náhodou někdo, jestli může mít rýma vliv na kvalitu spermijí. Moje kamarádka před časem potratila a doktor jí řekl, že se to může stát, když partner v době snažení byl nachlazený nebo prodělával nějakou virózu. Můj manžel má teď rýmu jak trám, ale jenom rýmu, teplotu nemá a já bych zrovna teď někdy měla mít plodné dny, tak nevím jestli snažení řadši neodložit. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Missorka
30.7.05 15:12

Nikko,

myslíš to úplně vážně??? ;-) Snad ne… Jen se tulte o 106 a hodně dobrej výsledek :!

Peta

• Nahlásit
  • Citovat
25
30.7.05 17:41

Ahoj,
já si myslím, že pokud nejde o virozu - např. chřipku, ale jen o alergickou rýmu, tak se ničeho bát nemusíš :-)
Kdyby šlo o chřipku třeba i s teplotama tak bych ještě počkala, jinak můžete pokoušet co to jen půjde :D
Hodně štěstí!

""http://lilypie.com/days/050922/0/21/1/+4/.png:http://lilypie.com/…21/1/+4/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
30.7.05 18:26

Ahojky,
pokud vím, tak spermie, které jsou právě „expedovány“ :lol: vznikly asi před 2 měsíci, takže pokud má manžel rýmu teď, tak by to jejich kvalitu ohrozit nemělo. Kdyžtak až za ty dva měsíce :( Takže případného tuleníčka bych se nebála… A pokud ta rýma manžela jinak neomezuje, tak hurá do toho! :lol: :lol:
A ať se to brzo povede!!!
Eliška a Kubík (16m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
30.7.05 21:34

Missorko, bohužel to myslím vážně, kdyby to neřekl doktor, tak bych nad tím neuvažovala… :(
Ale můj dotaz byl úplně zbytečný, protože manža ulehl a dělá, že umírá. Není nic horšího než nemocnej chlap, ještěže to rození dětí je na nás, jinak by lidstvo určitě vymřelo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
31.7.05 16:12

To ti ještě nebrání v možnosti manžílka „znásilnit“ :lol: :lol: :wink: 8O
Já jsem po několikaměsíčním snažení investovala do ovulačních testů od stejné firmy co vyrábí těhutest clearblue a ty jsou drahý jako no slušně řečeno jako hrom. A protože mám dost nepravidekný cykly, tak jsem rozhodně spotřebovala víc než jednu :,-(u :( Samozřejmě že manža začal umírat přesně v den D. Když jsem si představila, kolik peněz za testíky by vyletělo oknem zbůhdarma, tak jsem ho nemilosrdně znásilnila :twisted: a je z toho Škrvček momentálně 21+3tt a dle čtvrtečního UTZ u Apolináře mu nic nechybí ani nepřebývá. Teda jak se to vezme :lol: :lol: :lol: , něco co Kamilka neměla má, takže Kamča bude mít asi brášku. Nedej se, nebo vymřem i když chlapi neroděj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama