Muze moceni souviset s unikem plodovky?

Anonymní
4.12.09 22:59

Muze moceni souviset s unikem plodovky?

Ahoj. Jsem ve 32 tt. Vzdycky jsem v noci chodila tak 2-3krat na malou, vcera jsem vstavala snad 6 krat nebo 7krat. 8-o Zajimalo by me, jestli to, co curam, muze byt plodova voda nebo jestli je to nesmysl? Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12272
5.12.09 01:19

Můj názor je, že odtok plodové vody neovlivníš, ale čůrání ano, takže jestli to „doneseš“ až na záchod, tak to bude moč :wink: Horší je, když se řeší zda se jedná o výtok nebo únik plodovky a to je pak lepší zajet do nemocnice, kde takovou tekutinou vyzkouší, jestli je na vložce to či to. Mimčo už ti asi tlačí na močák a tak běháš :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
5.12.09 09:42

Ahoj,

unik plodovky neovlivnis, takze pokud nejsi mokra, asi neni co resit. Behani 7× za noc je naprosto normalni. Ja behala kazde pul hodiny a velke problemy mi pusobilo kychani, takze jsem mela v kabelce porad nahradni obleceni. Plodovka muze unikat i postupne, to se mi stalo tesne pred druhym porodem. Co se deje mi doslo, az kdyz jsem si prevlekala spodni pradlo asi po seste behem jednoho dne. Na vytok uz to bylo dost silne, ale ze by se konala potopa se rict neda.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
5.12.09 10:03

Tak to rozhodně nee :-)
Praskla mi předčasně voda a další 3 dny při udržování na riziku ze mě tekla a rozhodně to nešlo vůlí zadržet :lol:
Taky jsem si nejřív myslela, jestli jsem se nepřipočůrala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29087
5.12.09 17:24

Ahoj.Já si myslím,že to nemůže spolu souviset.Odtok plodové vody neovlivníš.Ale lze si to splést.

V lékárně se dají koupit speciální vložky na detekci plodové vody.Zbarví se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama