Může muž, co nemůže mít děti, najít partnerku??

18.3.21 23:28

Může muž co nemůže mít děti najít partnerku??

Dobrý den přeji. Mám jen jednu otázku může muž co nemůže mít děti najít partnerku??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7630
18.3.21 23:30

Ano, ne každá žena chce děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
18.3.21 23:30

Ano, já mám kamarádku, která nikdy děti mít nechce a takového chlapa by brala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 23:31

Určitě ano. Znám spousty žen co děti nechtějí. Zároveň bych ale tento fakt zmínila co nejdříve

• Citovat
  • Nahlásit
18.3.21 23:32

Proc by nemohl? Nektere zenske dite nechteji, nebo si muze hledat takovou, co uz ma dite z predchoziho vztahu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
18.3.21 23:47

No jasně. Já kdybych hledala muže tak už bych další děti nechtěla. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6160
18.3.21 23:59

Urcite ano, je mnoho zen, ktere deti nechteji, nebo naopak uz je maji a s novym partnerem dalsi nechteji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53001
19.3.21 00:01

Tak záleží jakou partnerku hledá ten chlap ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1720
19.3.21 00:13

Jasan., třeba mě.. :P :lol:
Další už nechci a starej už mě s.ere… :cert: 8) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
19.3.21 00:37
@Pavel zabza píše:
Dobrý den přeji. Mám jen jednu otázku může muž co nemůže mít děti najít partnerku??

Ano, může najít.
To je nějaká nová moda, dělat si průzkum na emimi? Co když Ti tady napíše většina, že ne nemůžeš? Tak tu myšlenku na hledání partnerky zavrhneš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
19.3.21 03:20

Ahoj,
Muze.
dokonce i Muz co Muze mit deti a Nechce ( zenskym uz neverim) tak Muze mit parnerku :) No a kdyz parnerka prudi jako moje Filipinka, tak ji proste rekni jak to citis. Ja ji rekl ze moje dite zabila jedna ex potratem s kterym jsem nesouhlasil. A dalsi ( tedy zadne) dite nechci protoze tahle planeta je prelidnena a clovek je nejvetsi nepritel prirody a ekologie.
Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62953
19.3.21 07:05

@Pavel zabza proč by nemohl, jen to chce upřímnost na začátku. Je spousta žen, co děti nechtějí, mít nemůžou atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.21 07:16

Ahoj, já jsem zase žena, co nemůže mít děti. Partner s tím neměl vůbec problém, dokonce to bral snad víc pozitivně jak já a dost mě v tomto ohledu podržel. Ani mým bývalým partnerům to nevadilo. A adopce není problém pro nás oba. Kdybych byla v opačné roli, že bych mohla mít děti a partner ne, tak je to pro mě taky ok, protože přítele moc miluji a je to člověk, se kterým chci strávit zbytek života třeba i na opuštěném ostrově. Rozhodně bych to té parnerce, ale v nějaký vhodný okamžik řekla. Asi ne úplně hned na začátku. Přítelovi jsem to řekla, když jsme spolu začali spát.

• Citovat
  • Nahlásit
9449
19.3.21 07:18

Proč by ne. Je stejně mužů co nemůžou mít děti jako žen co nemůžou mít děti. Pak někteří ani děti nechtějí a někteří je mají a nechtějí další. Takže máš celkem dost výběr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8945
19.3.21 08:03

@Pavel zabza Ano může si najít ženu už s dětmi, já bych taky už další nechtěla. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat