Může na penzijní pojištění exekutor ano / ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.19 20:47
Může na to exekutor ano ne?

Prosím o radu…když vás chce někdo zapsat jako druhou osobu do penzijního pojištění protože tam nikoho nemá akdyby se té osobě něco stalo tak aby to mohly vyplatit té druhé osobě…mě zajímá jestli když ta druhá osoba bude v exekuci muže to exekutor zabavit když majitel je stále živ a je to jeho penzijní pojištění a druhé osobě by to náleželo až třeba po smrti???? :think:

Reakce:
cecetka
Echt Kelišová 8397 příspěvků 21.05.19 20:55
@Anonymní píše:
Prosím o radu…když vás chce někdo zapsat jako druhou osobu do penzijního pojištění protože tam nikoho nemá akdyby se té osobě něco stalo tak aby to mohly vyplatit té druhé osobě…mě zajímá jestli když ta druhá osoba bude v exekuci muže to exekutor zabavit když majitel je stále živ a je to jeho penzijní pojištění a druhé osobě by to náleželo až třeba po smrti???? :think:

Ne.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 22.05.19 05:47

Exekutor by mu sahl az na tu cast, co by dostal po umrti toho, co to penzijko ma. Takto se k tomu nedostane.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 07:34
@Cenarius píše:
Exekutor by mu sahl az na tu cast, co by dostal po umrti toho, co to penzijko ma. Takto se k tomu nedostane.

Tohle jsem chtěla slyšet diky :slight_smile:

Váš příspěvek
Reklama