Může nehormonální antikoncepce ublížit plodu

751
27.3.17 06:12

Může nehormonální antikoncepce ublížit plodu

Dík už se tady raději na nic neptat

Příspěvek upraven 27.03.17 v 09:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12004
27.3.17 06:59

Jak jako ze ho brala? Je to krem nebo globule k zavadeni, doufam ze je nepolikala, ma spermicidni ucinky na 4 hodiny, pusobi lokalne, takze ne tezko by mohl ublizit plodu, pokud ty globule teda fakt nepolikala.. :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11204
27.3.17 07:15

Pribalovej letak cist neumite ani jedna? Jo vlastne je jednodussi zeptat se cizich na internetu :roll:

4.6
Těhotenství a kojení
Těhotenství:Tento přípravek je možné používat i během těhotenství. Studie provedené s benzalkonium chloridem neodhalily teratogenní účinky. Bylo také prokázáno, že benzalkonium chlorid neprochází do krve. Kojení:Vzhledem ke skutečnosti, že benzalkoniium chlorid neprochází do krve, je možné používat PHARMATEX v období kojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28893
27.3.17 08:02

Asi je jednoduší založit diskuzi než si stáhnout příbalový leták v PDF :mrgreen: Emimino je prostě emimino :*
Ublížit to nemůže, jak by se to dostalo do krevního oběhu. Podle mě se už logicky u takového druhu antikoncepce počítá s možností těhotenství, teratogenní by to být nemělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 09:09

Bude postizeny max jen diky tomu, ze ma priblblou matku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 09:36

Nehormonální určitě neublíží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11204
27.3.17 10:02
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1897
27.3.17 10:55

:D :D :D :D Safra :D asi jsem přišla pozdě :D O co šlo??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Taky se chci „zúčastnit“ :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28893
27.3.17 11:39

@Andrea.Tom Zakladatelka se ptala, jestli plodu neublíží pharmatex, když už těhotná je(a třeba to neví).Ptala se ohledně své kamarádky.
V příbale je to jasně napsáno, že to nevadí. Příbal lze sice stáhnout v PDF, ale emimino je emimino :* Já jsem to nemyslela nijak ironicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama