Může někdo milovat a zároveň být nevěrný?

13
13.1.21 00:19

Může někdo milovat a zároveň být nevěrný?

Nadpis asi vystihuje vše. Rád bych znal váš názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
263
13.1.21 00:42

Byvalej mi pred x lety tvrdil, ze jo 🤷🏼‍♀️ 😂

Nicmene ja, pokud jsem ve vztahu byla spokojena a stastna, tak jsem nepodvedla.

A kdyz jsem stastna nebyla, tak jsem vztah ukoncila, nez abych podvadela.

Takze takovym kecum neverim 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 00:43

Podle mě ano.
Dám příklad…
Moc miluješ svou přítelkyni, je to tvá spřízněna duše, jen sex ji nic neříká a jednou měsíčně ji to stačí. Ty jsi bejk každým coulem a sex potřebuješ 4×tydne. Tak si hold čas od času odskocis na jinou paní, ke které žádné city nemáš, ale jen proto aby ti nepraskly koule. :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
263
13.1.21 00:47
@Anonymní píše:
Podle mě ano.
Dám příklad…
Moc miluješ svou přítelkyni, je to tvá spřízněna duše, jen sex ji nic neříká a jednou měsíčně ji to stačí. Ty jsi bejk každým coulem a sex potřebuješ 4×tydne. Tak si hold čas od času odskocis na jinou paní, ke které žádné city nemáš, ale jen proto aby ti nepraskly koule. :D :D

Zni to docela logicky 😀 :ok_hand_tone2:
Nicmene je to hrozny a vubec bych to nerespektovala 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 00:48

Myslím, ze jo.

• Citovat
  • Nahlásit
79
13.1.21 00:48
@Radek000 píše:

Muž klidně může milovat více žen. Stačí, když má dostatečně velké srdce, aby se mu tam všechny vešly :srdce: Problém ale bývá s tím, že ženy jsou nesnášenlivé a každá chce být i v tom velkém srdci sama :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2751
13.1.21 00:58
@Radek000 píše:

Ano. Proc by nemohl? Muzes milovat i vice lidi btw. Milovani neni podminene jedinecnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12833
13.1.21 01:19

Ano může. Milovat je záležitost duše, sex je záležitost těla. Člověk může milovat bez sexu a sexovat bez lásky. Láska není zárukou věrnosti. Být věrný či nevěrný, je volba. Je to spíš otázkou zásad a nastavení. Bohužel, láska sama o sobě nezaručuje vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.1.21 01:25
@Anonymní píše:
Podle mě ano.
Dám příklad…
Moc miluješ svou přítelkyni, je to tvá spřízněna duše, jen sex ji nic neříká a jednou měsíčně ji to stačí. Ty jsi bejk každým coulem a sex potřebuješ 4×tydne. Tak si hold čas od času odskocis na jinou paní, ke které žádné city nemáš, ale jen proto aby ti nepraskly koule. :D :D

Máme uprostřed postele kojence a čas, chuť a možnosti intimity tím trpí. Kdyby si můj milovaný muž šel vyprášit pytel někam jinam, pochopení bych teda neměla. Důstojnost je pro mě víc než jeho spokojený žlázy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
13.1.21 02:23

Můžeš, dokonce můžeš milovat dvě osoby. Jsou lidé co zvládnou tou nevěrou neubližovat. Jsou lidé co ví, jací by bylo kdyby nevěry nebylo a že by to ten vztah odnášel - ano alibistické, ale jsou tací. Jsou lidé, kteří mají pro své jednání takové důvody, že to psychicky naprosto oddělují od svého vztahu s milovanou osobou.

Svět není a nikdy nebyl černobílý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8654
13.1.21 06:02

Klidně. Láska je láska a sex je sex. Jsou to dvě odlišné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59036
13.1.21 06:36
@Radek000 píše:

Určitě ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47220
13.1.21 06:43
@Radek000 píše:

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.21 07:24

Ja si myslim ze ne.. protoze kdyz nekoho miluju tak si ho vazim a pocitam s nim do budoucna. Kdyz budu neverna tak uz mi ten clovek zacina byt jedno :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
69
13.1.21 07:24

Ano může, je to v tom, že ženský a mužský mozek pracuje odlišně (jsou na to i studie). Muž dokáže rozlišit lásku a sex a žena nikoliv. Teda většinou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat