Může někdo poradit? Vztah muž-žena

11
1.8.21 09:56

Může někdo poradit? vztah muž-žena

Chtěl bych se zeptat na váš názor. Mám 47 let, jsem už delší dobu sám (až se to stydím říct prostě několik let). V mládí bylo vše v pohodě, nebyl jsem žádný proutník, ale ani svatoušek, ale když jsem měl vztah byl jsem vždy věrný i když jsem rád flirtoval. Před několika léty jsem měl, jak to říct, obavu dost dlouho o své bezpečí. Byl jsem tehdy sám, tak jsem se ani nepokoušel s nikým seznámit ať neohrozím i ji, i když bych si strašně přál mít tehdy někoho u sebe a zapomenout na vše aspoň když budu s ní, vím že to bude znít divně, ale aspoň chápající úsměv by mě dostal do pohody. A tak nějak jsem vypadl z toho režimu vztah žena - muž. Vypadl jsem i z toho jak navázat vztah s ženou a v mých letech už nemůžu oslovovat neznáme vrstevnice „ahoj líbíš se mi nechceš zajít na kafé? " všechny jsou už zadané. A mladé holky? Ty by mi tak mohly říct tu hlášku z filmu " vrať se do hrobu magore“. Zkoušel jsem online seznamky, ale tam mi to přišlo spíš co nejdéle vás tam udržet a dost věřím tomu, že tam byly fake profily. Dost často si se mnou některá třeba dvakrát napsala, vypadalo to dobře a potom nic, až vypršelo členství, tak jsem dostal od ni zprávu, ale abych si ji mohl přečíst, tak jsem musel zaplatit členství na další tři měsíce a to bylo několikrát. Když řeknu, že bydlím jen v pronajatém pokoji a skoro nic nemám, že se pokouším dělat vše pro to abych se dostal zpět k normálnímu životu, automaticky přestávají komunikovat, já to chápu v profilu většinou mají, že hledají někoho s vyřešenou minulostí a vztah nejlépe na pořad. Rád bych měl i delší vztah, ale nerad bych někoho chtěl omezovat mou situací, ale byl bych rád za někoho komu by to nevadilo (mě jen samotnému to nevadí než se s toho dostanu),ale zase na druhou stranu bych byl nerad něčí „přívěšek“ prostě vyrovnaný vztah s tím ať každý má co má. Taky bych nebyl proti kamarádskému vztahu s výhodami, ale to ženy prostě netáhne. Pokecat po telefonu sem tam se spolu potkat zajít na výlet udělat si pěkný víkend atd… A když jsem tady anonymně, tak můžu říct, že jsem si vždycky říkal, že ve věku ve kterém jsem a s takovou pauzou chuť na sex musí zaniknout, ale není to tak je to akorát tlumenější. Může mi někdo poradit, kde hledat jak hledat, nebo prosně jen nějaký svůj názor? Třeba budete znát ještě nějaký jiný druh vztahů, který bych mohl nabídnout
a díky, jste dobré, že jste to dočetly až sem (-:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1295
1.8.21 10:17

Obavy o své bezpečí? Máš nějaký problém v psychické oblasti, třeba paranoia? Protože jestli ano, tak rozumím tomu, že to seznamování je obtížnější. Ne proto, že bys byl méně hodnotný člověk, to vůbec. Ale že pak můžeš mít nějaké problémy v komunikaci a navzájem se třeba s nějakou ženou nepochopíte.

Popravdě ve tvém věku speciálně už bude chtít žena někoho, kdo má stabilní život a vyřešené zázemí. Prostě je jasné, že jim u „pronajatého pokoje“ svítí varovná kontrolka. Co opravdu zatím nehledat vážný vztah? Spíš kamarádku/partu, se kterou vyrazíš na to kafe nebo na výlet? Ono se to nějak vyvrbí. A v mezidobí si vyřešíš třeba to bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
1.8.21 10:17

Jako první krok bych nainstalovala tinder (pokud jsi ve větším městě) a začala chodit na rande, ne za účelem navázání vztahu a nebo za účelem sexu, ale s cílem otrkat se při konverzaci a rozvíjet komunikační dovednosti a překonat obavy z odmítnutí. S tím že počítáš s tím, že z toho bude maximálně příjemný pokec, ale spíš že to bude wtf rande, ale i to pomáhá s nějakým nácvikem základních dovedností.

Na klasických seznamkách už jsou převážně lidi co se vlastně nechtějí setkat, v otmhle má tindr základní výhodu, že to prsotě chceš směřovat k setkání.

Až to pro tebe bude rutina, kde bude víc příjemných pokeců a třeba i nějaké to druhé rande a budeš chtít hledat stabilnější partnerku, tak spíš než appky chceš nějakou skupinu lidí, se kterými vás bude pojit nějaký zájem a budou se tam vyskytovat i ženy.

Tedy je lepší začít cvičit jogu a přidat se k nějakému společenství co pravidleně cvičí a jezdí někam na víkendy, než začít chodit na střelnici, tam příliš mnoho nezadaných žen nebude a když už, tak tam bude vysoká konkurence.

Zároveň tedy nejsi úplně v pozici, kdy má smysl trvat na tom, že se budeš potkávat s atraktivními, bezdětnými pod 30.

A nedoufat že sbalíš někoho přes emimino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9773
1.8.21 10:19

No prázdný děravý kapsy a k tomu jen pronajatý pokoj. To je schůdný tak do 25-30 let. Ale tady po 20-30 let práce nemít vůbec nic, to svědčí o tom, že peníze neumíš vydělat nebo si je udržet. Oboje je pro vztah hodně na prd.

Ale dám ti tip. Pokud rád cestuješ, tak hledej partacku na výlety či dovolený. Nebo se vrhnou do kurzů apod. kde jsou především ženy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19063
1.8.21 10:22
@Dobrej_tym píše:
Obavy o své bezpečí? Máš nějaký problém v psychické oblasti, třeba paranoia? Protože jestli ano, tak rozumím tomu, že to seznamování je obtížnější. Ne proto, že bys byl méně hodnotný člověk, to vůbec. Ale že pak můžeš mít nějaké problémy v komunikaci a navzájem se třeba s nějakou ženou nepochopíte.Popravdě ve tvém věku speciálně už bude chtít žena někoho, kdo má stabilní život a vyřešené zázemí. Prostě je jasné, že jim u „pronajatého pokoje“ svítí varovná kontrolka. Co opravdu zatím nehledat vážný vztah? Spíš kamarádku/partu, se kterou vyrazíš na to kafe nebo na výlet? Ono se to nějak vyvrbí. A v mezidobí si vyřešíš třeba to bydlení.

Do vztahu bych s takovým mužem nešla. A už vůbec ne s mužem, který má holý zadek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32624
1.8.21 10:32

Pokud si nejsi schopný zaplatit nájem ani v malém bytě, tak bych se bála, že se chceš spíš k někomu nacpat domů. A budu tě dotovat, protože se ani v podstatě neuživíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
1.8.21 10:49

Labil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
1.8.21 10:55

@Dobrej_tym @Ou @Cenarius @topazio @vokishka
díky za každý názor. Ono to nebezpečí bylo reálné, když to člověk nezažije tak nechápe co vše se může stát. Potom ano přišla i ta paranoia, člověk ví že se to muže stát kdykoliv.
To že mám „holý zadek“ toho jsem si vědom, že to odradí 99% žen, ale já se bavím o tom zbytku 1% :-). Ten tinder bych mohl zkusit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19063
1.8.21 11:12
@vokishka píše:
Pokud si nejsi schopný zaplatit nájem ani v malém bytě, tak bych se bála, že se chceš spíš k někomu nacpat domů. A budu tě dotovat, protože se ani v podstatě neuživíš.

Tito muži jsou pohroma. A je jich dost. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
2.8.21 01:16

@topazio zato Vy jste hotová výhra v loterii. Jak si vůbec dovolujete někoho kritizovat, když nevíte, čím si prošel? Co když ho nějaká taková jako Vy oškubala? Nemusela (i když mohla) to být jeho vina. Jste zlatokopka, ale pouze rádoby, jelikož o Vás není zájem a já se vůbec nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5270
2.8.21 08:32
@Cenarius píše:
No prázdný děravý kapsy a k tomu jen pronajatý pokoj. To je schůdný tak do 25-30 let. Ale tady po 20-30 let práce nemít vůbec nic, to svědčí o tom, že peníze neumíš vydělat nebo si je udržet. Oboje je pro vztah hodně na prd.Ale dám ti tip. Pokud rád cestuješ, tak hledej partacku na výlety či dovolený. Nebo se vrhnou do kurzů apod. kde jsou především ženy.

hele i homelessi pichaji,
sice na lavicce u Kauflandu,
takze na nejake materii v kapse to asi vubec nezalezi,
v kazdem postaveni,, kazdem stupni jsou lide k sobe,
jen pak nesmi v rodine chlastat a kourit oba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6481
13.8.21 21:03

Hele, oslovit ženu ve své věkové kategorii můžeš, na tom není nic blbého. Já v to třeba doufám, že se to stane ( je mi téměř 45).
Ten zbytek je opravdu špatně. Z toho vztahu bych měla obavy, určitě bych s tebou nechtěla sdílet mou domácnost. Možná tak výlet, večeře atd. Ale bydlet rozhodně ne. Předpokládám, že jde o exekuci, insolvenci a to je pro mě docela slušnej průser, ze kterýho nemíním nikoho tahat.
Předpokládám, že strach o život nevycházel z toho, že bys byl klíčový svědek a čelil vyhrožování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.8.21 10:17
@Kockazvysocan píše:
Hele, oslovit ženu ve své věkové kategorii můžeš, na tom není nic blbého. Já v to třeba doufám, že se to stane ( je mi téměř 45).
Ten zbytek je opravdu špatně. Z toho vztahu bych měla obavy, určitě bych s tebou nechtěla sdílet mou domácnost. Možná tak výlet, večeře atd. Ale bydlet rozhodně ne. Předpokládám, že jde o exekuci, insolvenci a to je pro mě docela slušnej průser, ze kterýho nemíním nikoho tahat.
Předpokládám, že strach o život nevycházel z toho, že bys byl klíčový svědek a čelil vyhrožování.

Je mi jasné, že v mé situaci si můžu dovolit jen něco takového. Co kdybych vás oslovil? Rád bych se setkal s někým třeba u nezávazné večeře nebo na nějakém výletu. Ještě před tím si můžem napsat třeba par řádků (už do soukromých zpráv), chápu totiž, že můžu působit dost odstrašujícím dojmem podle toho co jsem psal (v reálu tohle vše na mě nejde vidět ),ať se trochu poznáme. Souhlasíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
16.8.21 11:13
@Kockazvysocan píše:

Jo a ještě k tomu klíčovému svědkovi a vyhrožování, můj problém je že nemám rád nespravedlnost, ubližování jiným, aroganci atd. a když to dáte jasně najevo, tak takovým lidem to hodně vadí. Jsem jen obyčejný člověk žádný strážce zákona nebo tak něco, tak že se musím opírat sam o sebe a někdy to je těžké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
16.8.21 12:09
@zulit píše:
@Dobrej_tym @Ou @Cenarius @topazio @vokishka
díky za každý názor. Ono to nebezpečí bylo reálné, když to člověk nezažije tak nechápe co vše se může stát. Potom ano přišla i ta paranoia, člověk ví že se to muže stát kdykoliv.
To že mám „holý zadek“ toho jsem si vědom, že to odradí 99% žen, ale já se bavím o tom zbytku 1% :-). Ten tinder bych mohl zkusit

Jeden z mých blízkých měl zážitek s únosem a vydíráním, ono se může stát opravdu cokoli a v tomto případě to taky vyřídilo člověka na celkem hodně let, ne-li celoživotně, protože začátek jeho problémů byl v tom únosu a on to neřešil ani s lékaři, ani s policí a nechal problémy, aby ho přemohly.
Takže chápu, že se může stát a že jsi se nechtěl vázat, abys někoho neohrozil. Na druhou stranu každý máme nějak rozdané karty a k při seznamování v pozdějším věku už to jsou hendikepy. Já jsem už taky pár let sama, ale nikoho ani nehledám, neumím si představit si k mému vytížení, zdravotním problémům a dětem, že by to někoho seriózního mohlo zajímat. A chlap ve tvém postavení by opravdu pro mě a mou rodinu znamenal riziko, takže i když mám sama dost hendikepů, ty bys nebyl ve výběru.
Tak to bývá, když se člověk rozhoduje rozumem. Na druhou stranu, kdybych tě třeba znala a věděla, že jsi spolehlivý, fajn a z problémů se brzo dostaneš, neměla bych důvod tě nějak odstrkovat. Proto ti doporučím raději ten osobní styk s přáteli, zájmovými skupinami, výlety, kurzy cvičení. Osobnost řekne víc, než psané výběrové řízení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat