Může někdo porovnat kočárky Britax Go Big a Concord?

Anonymní
19.11.19 16:27

Může někdo porovnat kočárky Britax Go Big a Concord?

Ahoj,

moc prosím o radu. Hledáme kočárek, který by byl prostorný a pohodlný pro dítě, dobře se ovládal, šel otočit na oba směry, byl kvalitní (vydržel pro více dětí) a hlavně aby byl odpružený a dalo se s ním jezdit v terénu. Bezúdržbová kola jsou výhodou.

Dospěla jsem pouze k těmto dvěma kočárkům - Britax Go Big a Concord Wanderer - a sice jsou každý v jiné cenové kategorii, ale mě by právě proto zajímalo, jestli se najde maminka, která zná oba. Ideálně vozila oba někde mimo obchod a i s dítětem. Je Britax o tolik lepší, aby se vyplatilo za něho připlatit? Nám je ta cena víceméně jedno, ale chceme, aby se to opravdu vyplatilo!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4779
19.11.19 16:33

Měla jsem wanderera nebo můžeme vzít i novější verzi Camino. Byl to úžasný terénní tank. Byla jsem moc spokojená, pro ten kočárek nebylo nic překážkou. Dnes bych šla asi do novějšího Britaxu go big a to ze dvou důvodu- Concord ukončil výrobu a na Wanderer nebudou náhradní díly a Britax má prodlužovací stříšku u sporťáku což je prostě nepostradatelná věc, jak v létě tak v zimě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.19 17:33

@Eliskaxox Ahoj, díky =)… no mně se na Go big právě líbí ta stříška, obrovský koš a celkově provedení, ale zase je takový nižší a nevím, jestli v Concordu není víc místa…super by bylo narazit na maminku, co měla oba…ale i tak super zkušenost. A Concord se teda ovládal dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
2920
19.11.19 17:56

Ahoj, neporadím tak jak by jsi chtěla, ale přesto má zkušenost ti třeba pomůže. Máme Brio Go, což je starší verze Britax Go.
Prostorný-ano detem stačil i s fusakem nebyl problém, pohodlný-ano, dobře se ovládá-ano, otočení na obě strany-ano, kvalitní-ano, odvozené čtyři děti, bude se vozit za chvíli páté, stále v dobrém stavu, odpruzeny-ano, ale houpací jako klasické hluboké kocarky rozhodně neni, v terénu se jezdit dá, pokud se ti jedna třeba o lesní pěšiny apod. samozřejmě kořeny v cestě už nic moc, bezúdržbový kola-určitě, můžu přidat perfektní skládání-zabere minimum místa, presto ze je prostorný, vejedeme se i do našeho pidi výtahu…
Tos preju, ať správně vyberete a jste spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama