Reklama

Může nemocná na alergologii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie Jelínková
Stálice 58 příspěvků 28.12.16 19:18
Může nemocná na alergologii ?

Ahoj holky, možná to je trochu hloupá otázka ale nezmění se výsledky když je dcera nemocná než když je zdravá na alergologii? Třeba když nemá alergii na srst a když je nemocná tak se ukáže že jí má?
Neumím moc vysvětlovat tak se předem omlouvám.

Reklama

Reakce:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 28.12.16 19:38

My se v době nemoci na alergologii přeobjednali, s nemocným dítkem bych tam nešla. :kytka:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.16 20:38
@majki.r píše:
My se v době nemoci na alergologii přeobjednali, s nemocným dítkem bych tam nešla. :kytka:

ani ja ne ;)

nozu
Extra třída :D 11482 příspěvků 28.12.16 20:43

Také bych tam s nemocným dítětem nešla. a myslím, že by náš doktor v tomto případě ani testy nedělal…

medunka23
Kelišová 6762 příspěvků 28.12.16 20:53

Přeobjednej se, já takhle malou přeobjednávala podruhé… když pominu jestli to ovlivní testy nebo ne, tak je to značně neohleduplné vůči lékaři a sestře, a co teprve vůči dalším pacientům v čekárně.

vokishka
Extra třída :D 12329 příspěvků 28.12.16 20:54

Já bych si tam zavolala a domluvila se přímo se sestřičkou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama