Reklama

Může nerovnoměrně rostoucí HCG dopadnout jinak než mimoděložně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EvBa
Povídálka 16 příspěvků 18.08.18 11:14
Může nerovnoměrně rostoucí HCG dopadnout jinak než mimodelozne?

Ženy, mám za sebou za poslední necelé dva roky 4 těhotenství. Zatím žádné nedopadlo. Mám jedno ZT v 11tt, biochemické t., Mimodelozni s odstranym levým vejcovodem. Po druhém IUI jsem otěhotněla, prekvapive. Dominantní folikul byl na pravé straně a vejcovod na levé straně s tím, že vejcovod je vinutého tvaru. HCG neroste ideálně 15 dpo 53 jednotek, 16 dpo 94 j., 18 dpo 229 jednotek, 20 dpo 554 jednotek, 22dpo 588 jednotek, 24 dpo 1055 jednotek. Doktorka v CAR v děloze nic nevidí, říká že se jí zdá že v děloze vidí stín…no uvidíme. Začala jsem nárazové krvácet. Zatím 2× tak půl hodinky čirá krev. Mám strach z dalšího mimodelozniho těhotenství.
Všechny testy mě i partnerovi vyšli ukazkove. Jedině vyšetření, které nám chybí je imunologie. Doktorka řekla, že je zbytečně stejně na jakoukoliv chybu v imunitě dávají prednison. Beru Ascorutin, utrogestan a prednison. Už vážně nevím, co dál. Partner v nervech, já v nervech. Je možné, že toto těhotenství dopadne jinak než mimodelozne. Bolesti žádné nemam, dnes jsem 5 plus 3.
Děkuji za reakce.

Přečtěte si článek: Co zajišťuje HCG, chloriový gonadotrpní hormon?

Reklama

Reakce:

Lalunta
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 18.08.18 11:26

@EvBa
Ahoj. Mám za sebou taky mimoděložní těhotenství a měla jsem pořád kolem 400 jednotek (několik dní po sobě). Co vím, tak u mimoděložního jsou hodnoty buď extrémní 10.000 jednotek apod. anebo právě jako u mě - stagnují.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2377 příspěvků 18.08.18 11:38

Rust hcg bohužel nic nevypovida o prosperite tehotenstvi.muze ti rust ukazkove a stejne to muze byt mimo.nad 1000 jednotek by mohlo uz neco byt v deloze videt.v car maji ultrazvuky kvalitni.zatim bych nepanikarila.mi­modelozni to byt nemusi.

EvBa
Povídálka 16 příspěvků 18.08.18 11:49

U mimodelozniho t. jsem měla 1800 jednotek v 5+3tt a 4500 jednotek v 5+6tt. Spinila jsem denně od 4+6tt, bolesti byly snad hned od oplodnění.

Celina
Závislačka 2913 příspěvků 18.08.18 19:41

Od doktora, který řeší imunologii tím, že ze startu bez jakékoli vyšetření reprodukčním imunologem ordinuje Prednison bych utíkala mílovými kroky. V imunitě může být problém, trvej na tom, že chceš kompletní vyšetření (ne to základní, které dělají všude), máš na to nárok a je to hrazené z tvého pojištění. Nenech se odbýt :mavam:

EvBa
Povídálka 16 příspěvků 29.08.18 10:55

Opět mimoděložní těhotenství. Tentokrát vzali levý vejcovod. Teď už jedině IVF.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama