Může obvodní lékař napsat něco na nervy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 16:29
Muze obvodak napsat neco na nervy?

Zdravim. Prochazim opravdu tezkou rodinnou situaci. Nejak to nezvladam. S psychlogem a tak mluvit nechci. ysliste ze by mi aspon docasne byl schopen napsat neco muj obvodak? Neurol…nebo cokoliv takoveho? Nechci o tom s nikym mluvit. Jen to docasne preckat…dekuji za odpoved

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Staworowski
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 16:33

Myslím, že ano. Moje obvodacka mi napsala… Ale asi se tě taky bude trochu vyptávat na co to chceš…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1992 příspěvků 2 inzeráty 15.03.18 16:34

Jo ja kdyz jsem se hroutila ze zdravotnich problemu, tak mi obvodak napsal slabej lexaurin.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 16:35

Takze ldyz tam zavolam a vysvetlim mu to tak to asi stacit nebude co? Nemam naladu nekomu neco vysvetlovat. :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 16:37

Může předepisovat benzodiazepiny (Neurol, Lexaurin apod.) A taky některá antidepresiva. Osobní zkušenost.

radkka
Generální žvanilka 20656 příspěvků 15.03.18 16:42

Samozřejmě mu to musíš vysvětlit, nebude to dávat léky na předpis jen tak. Ale napsat je může.

Psycholog by ti je taky nedal, ten léky nepíše, pleteš si to s psychiatrem.

malá_holka
Kelišová 5404 příspěvků 15.03.18 16:47
@Anonymní píše:
Takze ldyz tam zavolam a vysvetlim mu to tak to asi stacit nebude co? Nemam naladu nekomu neco vysvetlovat. :,(

stačí to, zajdeš tam, nebo zavolej, chtěj doktora a řekni, že máš nějakou momentální krizi a potřebovala bys něco na uklidnění. myslím, že nebude problém :nevim: neboj :kytka:

EvulinkaH
Kecalka 361 příspěvků 15.03.18 16:54

Může, Neurol i lehká antidepresiva.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 15.03.18 16:54
@Anonymní píše:
Zdravim. Prochazim opravdu tezkou rodinnou situaci. Nejak to nezvladam. S psychlogem a tak mluvit nechci. ysliste ze by mi aspon docasne byl schopen napsat neco muj obvodak? Neurol…nebo cokoliv takoveho? Nechci o tom s nikym mluvit. Jen to docasne preckat…dekuji za odpoved

ano,muze.Prip­.v nemocnici nonstop, muze i pohotovost nebo nemocnicni psychiatr

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 17:03

@maskovak Na pohotovosti ji teda recept ale spis nenapisou nez napisou… osobne bych na pohotovosti dala 2-3 tablety s sebou a poslala k obvodakovi… protoze kdyz doktor toho pacienta nezna, tak je to o hubu… obvodak ji zna, vi ze to neni fetka a ma jen momentalni krizi…
Zakladatelko Jdi k obvodnimu, strucne mu rekni jaky mas problem a ze potrebujes pomoc ;)
Prosim anonym, nechci se tu proflaknout jako obvodak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 17:04
@Anonymní píše:

Může, ale osobně bys asi psychologa nebo psychiatra vyhledat měla. Lexaurin není úplně řešení a do toho je návykový. Není se za co stydět. Psycholog ti pomůže situaci zpracovat, případně ti řekne (jako se to stalo mě) že potřebuji medikaci a ty půjdeš k psychiatrovi. Já jsem chodila na sezení s psycholožkou a psychiatr se mě vyptal jak pokračujeme a určoval jak dlouho budu mít PN + předpisy léků.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 15.03.18 17:05

Ano. Ale pozor někdy to píše dr zbytečně a dává to lék na vse :zed:

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 15.03.18 17:09

Teoreticky by ti zrovna neurol a jine benzaky dr.po telefonu nemel v zadnym pripade napsat, chce to osobni navstevu a pohovor…tenhle druh leku nejsou lentilky..ale na druhou stranu, po navsteve u nej pujdes domu skoro urcite s receptem v ruce…

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25064 příspěvků 15.03.18 17:16

Nezapomeň, že na těhle lécích vzniká závislost a je hodně nepříjemné a těžké se jí pak zbavit. Šla bych rovnou psychiatrovi.

malá_holka
Kelišová 5404 příspěvků 15.03.18 17:23
@Anonymní píše:
Může, ale osobně bys asi psychologa nebo psychiatra vyhledat měla. Lexaurin není úplně řešení a do toho je návykový. Není se za co stydět. Psycholog ti pomůže situaci zpracovat, případně ti řekne (jako se to stalo mě) že potřebuji medikaci a ty půjdeš k psychiatrovi. Já jsem chodila na sezení s psycholožkou a psychiatr se mě vyptal jak pokračujeme a určoval jak dlouho budu mít PN + předpisy léků.

s tím zpracováním, to je kec. nikdo ti nic nepomůže zpracovat, on si tak max s tebou o tom promluví, rozebere to, dá ti jinej pohled, ale všechno je na člověku samém. :nevim: Taky jsem si myslela, že se zázračne uzdravím a ono ejhle, musím na tom pracovat sama.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >