Může osmák degu žít venku?

Anonymní
18.5.21 18:35

Může osmák degu žít venku?

Zdravím všechny chovatele, myslíte, si že může osmák degu žít venku v zateplené králíkárně celoročně? Dcera si ho hrozně přeje, ale doma ho mít nechci. Díky za všechny slušné reakce. Jsem nezkušená, takže nevím jak to s osmáky je. Určitě by jsme pořídili dva stejného pohlaví, ať mají společnost.
Anonym, je mi to trapné a nechci ať se tady na mě útočí, nikoho kdo by choval osmáky venku neznám, proto se radši ptám. Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
617
18.5.21 19:33

Ahoj, když bude zateplená, nebude do ní foukat a pražit slunce, tak by mohl, je pravda, že jsou to citlivá zvířátka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
18.5.21 19:38

Ne, chovám osmačky. Osmák nikdy nemá být jeden a hlavně potřebuje patra. Čím víc pater ubikace bude mít tím lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
18.5.21 19:41

Pokud ho hodláte mít venku a jednoho, tam si vyberte jiné zvíře, protože osmák se opravdu nehodí na chov venku a v kralikarne. A sám. Minimálně vždy dva. Je to velice zdatný lezec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
18.5.21 19:44

Takhle nějak má vypadat ubytování pro osmáky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 20:57
@Hiavnaan píše:
Ahoj, když bude zateplená, nebude do ní foukat a pražit slunce, tak by mohl, je pravda, že jsou to citlivá zvířátka

Ano vše co píšeš tak splňuje. Samozřejmě by jsme pořídili i kolotoč, domečky, větve na lezení atd. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 20:59
@Týnuška95 píše:
Ne, chovám osmačky. Osmák nikdy nemá být jeden a hlavně potřebuje patra. Čím víc pater ubikace bude mít tím lépe.

Ale vždyť já píšu, že budou určitě dva. Přečti si předposlední větu. Má to jedno vysoké patro, byly by tam i větve na lezení. Je to fakt hodně vysoké.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 21:03
@Týnuška95 píše:
Pokud ho hodláte mít venku a jednoho, tam si vyberte jiné zvíře, protože osmák se opravdu nehodí na chov venku a v kralikarne. A sám. Minimálně vždy dva. Je to velice zdatný lezec.

Však taky určitě budou minimálně dva. Mám pocit, že jsi můj příspěvek ani nečetla. Však je to hodně vysoké, takže nějaké větve atd. nejsou problém. Spíš se bojím mrazů, ale při nejhorším by se dali přes mrazy přestěhovat na chodbu.

• Citovat
  • Nahlásit
617
18.5.21 22:29
@Anonymní píše:
Ano vše co píšeš tak splňuje. Samozřejmě by jsme pořídili i kolotoč, domečky, větve na lezení atd. ;)

Super 😀 hlavně jim nebude smutno, a větviček hodně, oni je dokáží rychle zlikvidovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat