Může osoba očkovaná na covid nějak ohrozit těhotnou

Anonymní
1.8.21 14:07

Může osoba očkovaná na covid nějak ohrozit těhotnou

Dobrý den,
chci se zeptat, zda je možné být v těhotenství ve styku s osobou očkovanou na covid už druhou dávkou? Jsem v posledním trimestru, Covid jsem neměla, protilátky nemám. Teď mi známá říkala, že ten očkovaný člověk prej vylučuje po očkování nějaký protein, ale nevím jak dlouho. Jestli jen omezenou dobu. Ale ukazovala mi i nějaký příbalový leták přímo od té vakcíny a bylo tam něco i ve smyslu, že se bude sledovat, jaký bude mít vliv na plod, když je těhotná v blízkém kontaktu s očkovanou osobou. Omlouvám se, možná je ten dotaz ujetý, toho už je všeho tolik, spoustu dezinformací atd, tak mě zajímá, jestli někdo něco takového taky slyšel a jestli to je pravda, že to může až vadit. Zvlášť když někteří očkování těhotným vyloženě doporučují. Jinak toto je teď trošku mimo, ale můj manžel měli v zimě covid ve firmě docela rozjetý, tak nakonec vedení nahnalo všechny zaměstnance na test na akutní a pozdní protilátky a můj manžel pozdní protilátky, tedy ty, které se tvoří až cca za 3 týdny od onemocnění má, tedy prej covid prodělal, přitom mu nic nebylo, neměl ani rýmu ani kašel ani nic. Já s ním spím v posteli a protilátky třeba nemám žádné. Tak by mě docela zajímalo, jak to všechno funguje.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
206
1.8.21 14:11

Je to totální hoax a nesmysl. Nějaká novinka posledních dnů, mávat příbalovým letákem, ve kterém stejně taková volovina ani nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9773
1.8.21 14:12

Nějaký vyzařování čehokoliv ockovanyma lidma, co může uškodit druhým, tak to je ultra hovadina na ntou. Něco na úrovni 5Gcipu od Gatese ve vakcínách.

A protilátky jsou velmi složitá věc. Nezáleží jen na tom jestli má nebo ne. To jen potvrdí nemoc. Další odolnost určuje množství a druh protilátek a taky jak rychle o ně tělo přichází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
1.8.21 14:13

Také jsem o tom slyšela, ale nevím co je na tom pravdy :nevim: slyšela jsem ale, že těhotná by neměla přijít do kontaktu s očkovaným jen pár dní po očkování nebo bezprostředně po očkování :nevim: to aby se člověk vyznal v té změti pravd a výmyslů :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24530
1.8.21 14:14

Zas nějaká blbost, jako pro očkování těhotných nejsem, ale kdyby vadil i kontakt s naočkovaným, tak tu by ses musela už úplně někde izolovat od světa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
952
1.8.21 14:19

Během mého prvního trimestru se očkoval můj bratr, během druhého rodiče a ve třetím manžel. Se všemi jsem byla v kontaktu, nic mi nebylo. Tedy ano, ale myslím, že to starší zase přitáhla ze školky nějaké moribundusy. Mimino vypadá, že je ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32624
1.8.21 14:20
@Anonymní píše:
Dobrý den,
chci se zeptat, zda je možné být v těhotenství ve styku s osobou očkovanou na covid už druhou dávkou? Jsem v posledním trimestru, Covid jsem neměla, protilátky nemám. Teď mi známá říkala, že ten očkovaný člověk prej vylučuje po očkování nějaký protein, ale nevím jak dlouho. Jestli jen omezenou dobu. Ale ukazovala mi i nějaký příbalový leták přímo od té vakcíny a bylo tam něco i ve smyslu, že se bude sledovat, jaký bude mít vliv na plod, když je těhotná v blízkém kontaktu s očkovanou osobou. Omlouvám se, možná je ten dotaz ujetý, toho už je všeho tolik, spoustu dezinformací atd, tak mě zajímá, jestli někdo něco takového taky slyšel a jestli to je pravda, že to může až vadit. Zvlášť když někteří očkování těhotným vyloženě doporučují. Jinak toto je teď trošku mimo, ale můj manžel měli v zimě covid ve firmě docela rozjetý, tak nakonec vedení nahnalo všechny zaměstnance na test na akutní a pozdní protilátky a můj manžel pozdní protilátky, tedy ty, které se tvoří až cca za 3 týdny od onemocnění má, tedy prej covid prodělal, přitom mu nic nebylo, neměl ani rýmu ani kašel ani nic. Já s ním spím v posteli a protilátky třeba nemám žádné. Tak by mě docela zajímalo, jak to všechno funguje.

Budes lustrovat vedle sedici osoby v autobuse nebo ve fronte v obchodě? To je zase jednou ptakovina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7674
1.8.21 14:22

Jasně že je to pravda ataky bacha na lidi s rakovinou nebo uhranutí. Neměla bys taky potkat černou kočku nebo když se leknes tak můžeš potratit nebo mít postižené dítě.

Nikdy nevíš kdo je očkovaný kdo má rakovinu a proto bys vůbec neměla chodit mezi lidi. Očkovaných oběma dávkami už je přes 44 procent z celé populace to je skoro každý druhý. Bacha na to!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2799
1.8.21 14:24

Těhotné ženy se proti očkovaným mohou jednoduše bránit: Na obranu proti očkovaným je nejjednodušší použít nějaký amulet. Ten nejznámější je pentagram. Před jeho použitím je třeba ho magicky aktivovat. Udělej běžný zasvěcovací rituál a při něm mu dej úkol, aby tě chránil před očkovanými.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32624
1.8.21 14:35
@Luboš P píše:
Těhotné ženy se proti očkovaným mohou jednoduše bránit: Na obranu proti očkovaným je nejjednodušší použít nějaký amulet. Ten nejznámější je pentagram. Před jeho použitím je třeba ho magicky aktivovat. Udělej běžný zasvěcovací rituál a při něm mu dej úkol, aby tě chránil před očkovanými.

Jeste se dela ze soli kolem sebe nejaky kruh, pokud ho prekroci ockovany člověk, uderido nej blesk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
1.8.21 14:36

Jedinný způsob jak tě může někdo ohrozit je situace, kdy mu buděš vykládat takovéhle bludy, až se naštve a praští tě.

Očkování je bezpečné pro těhotné. Očkovaní lidé nic nevylučují. Kdokoliv tvrdí cokoliv jiného a myslísi že umí očkované poznat, ať se přihlásí do paranormální výzvy, dokáže ono strašlivácké spiknutí a ještě si vydělá 3 miliony.

https://www.facebook.com/…490193282552

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
1.8.21 14:40

Ta známá bude jistě lékařka i s postgraduálem. :mrgreen: bože bože, lidi, kam jsme se to dostali??! Pokud něco očkovaný vylučuje, pak tak možná močí, pij ji pro sichr přes filtrační papír a bude to cajk. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33926
1.8.21 14:40
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Fakt se bojíš nějakého magického přenosu něčeho z vakcíny, která se těhotným dokonce doporučuje?

A toho viru se nebojíš?

https://www.novinky.cz/…tek-40367796

Tvůj přítel klidně mohl mít covid, ale protože ho dobře zvládl, tak měl nízkou nálož na sliznicích a nenakazil tě. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
1.8.21 14:41
@vokishka píše:
Jeste se dela ze soli kolem sebe nejaky kruh, pokud ho prekroci ockovany člověk, uderido nej blesk
:lol: :lol: :lol: :lol: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
407
1.8.21 14:41

A taky pozor, aby zajíc nepřeběhl přes cestu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat