Může otec v karanténě k porodu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
247
8.3.21 23:37

To snad nemyslíš vážně. Izoluj se, ať se manželka nenakazi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
9.3.21 00:01
@Anonymní píše:
Zdravím pokud mě v práci otestují na covid a test vyjde pozitivní ( i když nemám žádné příznaky ) budu tedy v karanténě.. mohu mou těhotnou ženu odvést do porodnice kdyby začala rodit? Popřípadě být i u porodu?

Tak pokud budeš pozitivní, tak jsi automaticky v izolaci a žena v karanténě. Což znamená, že ty ani ona nebudete smět vylézt z domu. :zed: Pokud by začal porod, tak je jediná možnost volat sanitku s tím, že je žena v karanténě a ty covid pozitivní. Sanitka pro ženu přijede a odveze ji do porodnice, ale ty budeš dál v izolaci, až do ukončení karantény, což je teď myslím 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
9.3.21 06:46

Já bych docela i tipoval, že chlapec má doma peklo. Vzpomeňte na ty loňský petice za tatínky u porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63144
9.3.21 07:01
@Anonymní píše:
Zdravím pokud mě v práci otestují na covid a test vyjde pozitivní ( i když nemám žádné příznaky ) budu tedy v karanténě.. mohu mou těhotnou ženu odvést do porodnice kdyby začala rodit? Popřípadě být i u porodu?

Pokud budeš pozitiv, musí na test i ona. Pokud bude pozitiv, tak bude rodit za zvláštního režimu a tebe tam pustí. Jinak samoze ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
9.3.21 08:11
@Anonymní píše:

Koukám, že jsme skutečně národ idiotů. Víc k tomu nemám co dodat.
Ještě bych pochopila, že pokud není jiný odvoz, tak ji vyklopíš před špitálem a pojedeš domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2301
9.3.21 10:12

Myslím že to bude troll takto blbej snad nikdo být nemůže..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1843
9.3.21 11:10
@fera21 píše:
Já bych docela i tipoval, že chlapec má doma peklo. Vzpomeňte na ty loňský petice za tatínky u porodu.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
9.3.21 12:29

Pokud budeš mít pozitivní test, tak jdeš do izolace a ještě na OCR testy a přítelkyně rovnou do karantény. Což znamená, že ani jeden 14 dní nemůžete vytáhnout pátý z baráku. Takže až začne rodit, tak volat sanitku a informovat je, že jste v izolaci.
Do porodnice bych si zavolala a zjistila info. Je možné, že by tě tam pustili, protože pokud bude přítelkyně také pozitivní, tak stejně bude rodit za zvláštních opatření (a možná i pokud bude jenom v karanténě).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat