Reklama

Může paroxetin vyvolat panické záchvaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 05.01.18 10:40
muze paroxetin vyvolat panicke zachvaty

Dobrý den mám strašně panickou poruchu a GAD lékař mi napsal paroxetin beru tři týdny a mám po či ze je to ještě horší strašně záchvaty paniky a úzkosti jen lezim v posteli a čekám na zázrak můžou to způsobovat antidepresiva prosím o rychle odpovedi

Reklama

Reakce:

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 05.01.18 10:51

Obecně každá AD mohou tvé stavy na počátku léčby zhoršit. Je to normální. Neboj, já mám také GAD a po AD to začlo být lepší zhruba po měsící. Zlepšení tedy můžeš očekávat každým dnem.

K82
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 6 inzerátů 05.01.18 10:56

@seherezada 38
AD lze v pocatcich doplnit anxiolytiky pro zmirneni techto stavu.ale jen kratkodobe-vznika zavislost. a nutna je intenzivni psychoterapie, jinak lecite jen priznak a nikoli pricinu,

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 05.01.18 10:59

Dík snad už to bude brzi je t vážně hrozny to bušení srdce návaly pocit na omdleni to cení hlavy atd. No des

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 05.01.18 11:05

Beru i rivotril já už se s tím lecim 10 let předtím sem mela citalec a ted mi to doktor změnil na paroxetin +rivotril+siranalen ten sem musela přestat užívat protože mi z něj otekl oblicej

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 05.01.18 11:18

Otekl obličej? 8o To je síla. O nečem takovém jsem ohledně AD nikdy neslyšel.

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 05.01.18 11:20

Mate někdo zkušenosti s tímto ad pomohl vám jaké stě měli vedlejší ucinky :?

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 05.01.18 11:25

Obličej mi otekl po siranalenu taky sem byla zdesena proto mám strach ze se můj stav vůbec nejlepší nejsem schopna ani vyjít z bytu

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 05.01.18 11:26
@seherezada 38 píše:
Obličej mi otekl po siranalenu taky sem byla zdesena proto mám strach ze se můj stav vůbec nejlepší nejsem schopna ani vyjít z bytu

Teď už to fakt musí přijít každou chvíli. Dá se říct, že nejhorší máš za sebou.

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 07.01.18 08:52

Ahoj já mám porad knedlik v krku strach ze se udusim porad premyslim jestli to je tím lékem nebo samotnou GAD mela si taky podobně priznaky

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 07.01.18 09:57
@seherezada 38 píše:
Ahoj já mám porad knedlik v krku strach ze se udusim porad premyslim jestli to je tím lékem nebo samotnou GAD mela si taky podobně priznaky

Jojo, ja mel strach z uduseni jeste pred lecbou. Hele klid, v tehle fazi nejde delat nic jineho, nez cekat. A doporucil bych zajistit si dostatek kvalitniho spanku, pokud se ti nedostava.

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 07.01.18 15:03

Tak to me trochu uklidnilo je fajn si napsat s někým kdo ma to same co já chci se zeptat ted už je ti úplně dobře nebo tam furt něco zůstává

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 07.01.18 15:05

A s tím spánkem je to na nic usinam ve dvě a v šest sem zase vzhůru nedá mi to spát

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >