Může paroxetin vyvolat panické záchvaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 05.01.18 10:40
muze paroxetin vyvolat panicke zachvaty

Dobrý den mám strašně panickou poruchu a GAD lékař mi napsal paroxetin beru tři týdny a mám po či ze je to ještě horší strašně záchvaty paniky a úzkosti jen lezim v posteli a čekám na zázrak můžou to způsobovat antidepresiva prosím o rychle odpovedi

Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9400 příspěvků 05.01.18 10:51

Obecně každá AD mohou tvé stavy na počátku léčby zhoršit. Je to normální. Neboj, já mám také GAD a po AD to začlo být lepší zhruba po měsící. Zlepšení tedy můžeš očekávat každým dnem.

K82
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 4 inzeráty 05.01.18 10:56

@seherezada 38
AD lze v pocatcich doplnit anxiolytiky pro zmirneni techto stavu.ale jen kratkodobe-vznika zavislost. a nutna je intenzivni psychoterapie, jinak lecite jen priznak a nikoli pricinu,

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 05.01.18 10:59

Dík snad už to bude brzi je t vážně hrozny to bušení srdce návaly pocit na omdleni to cení hlavy atd. No des

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 05.01.18 11:05

Beru i rivotril já už se s tím lecim 10 let předtím sem mela citalec a ted mi to doktor změnil na paroxetin +rivotril+siranalen ten sem musela přestat užívat protože mi z něj otekl oblicej

Emimin7
Echt Kelišová 9400 příspěvků 05.01.18 11:18

Otekl obličej? 8o To je síla. O nečem takovém jsem ohledně AD nikdy neslyšel.

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 05.01.18 11:20

Mate někdo zkušenosti s tímto ad pomohl vám jaké stě měli vedlejší ucinky :?

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 05.01.18 11:25

Obličej mi otekl po siranalenu taky sem byla zdesena proto mám strach ze se můj stav vůbec nejlepší nejsem schopna ani vyjít z bytu

Emimin7
Echt Kelišová 9400 příspěvků 05.01.18 11:26
@seherezada 38 píše:
Obličej mi otekl po siranalenu taky sem byla zdesena proto mám strach ze se můj stav vůbec nejlepší nejsem schopna ani vyjít z bytu

Teď už to fakt musí přijít každou chvíli. Dá se říct, že nejhorší máš za sebou.

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 07.01.18 08:52

Ahoj já mám porad knedlik v krku strach ze se udusim porad premyslim jestli to je tím lékem nebo samotnou GAD mela si taky podobně priznaky

Emimin7
Echt Kelišová 9400 příspěvků 07.01.18 09:57
@seherezada 38 píše:
Ahoj já mám porad knedlik v krku strach ze se udusim porad premyslim jestli to je tím lékem nebo samotnou GAD mela si taky podobně priznaky

Jojo, ja mel strach z uduseni jeste pred lecbou. Hele klid, v tehle fazi nejde delat nic jineho, nez cekat. A doporucil bych zajistit si dostatek kvalitniho spanku, pokud se ti nedostava.

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 07.01.18 15:03

Tak to me trochu uklidnilo je fajn si napsat s někým kdo ma to same co já chci se zeptat ted už je ti úplně dobře nebo tam furt něco zůstává

seherezada 38
Povídálka 24 příspěvků 07.01.18 15:05

A s tím spánkem je to na nic usinam ve dvě a v šest sem zase vzhůru nedá mi to spát

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >