Může pomoci hormonální antikoncepce při snažení?

Anonymní
7.6.20 09:12

Muze pomoct HA pri snazeni?

Ahoj holky, snazime se uz asi rok o mimi a nic. :( Ovulaci mivam ale pritel pracuje v zahranici a ja nemuzu odsud na delsi dobu (staram se o babicku…) a tak jeste k tomu neni sance vzdycky na plodny dny. Kdyz jsem tady tolikrat cetla jak otehotnely pri brani ha, i kdyby teda vynechavaly, zda se mi to nemozny, ale kdyz se rok nechranime a nic! u gynmudr vse ok, tak mi to vrta hlavou a rikam si ze zkusime ha a budu vynechavat a budu mit asi vickrat ovu kdyz v letaku pisou ze po vynechani dojde k ovulaci? aby byly sance vyssi? Pomohlo nekomu? Dik :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

584
7.6.20 09:16

Je to blbost. Někdo po vysazení ha má superovulaci a někomu se dodrbe cyklus a srovnává se třeba rok. Pokud se v plodných dnech míjíte tak není divu že ještě nějaké těhotná, braním antikoncepce to fakt nezachranis… Buď se trefíte nebo ne, buď rada že máš cyklus v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
7.6.20 09:26

.

Příspěvek upraven 07.06.20 v 09:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
7.6.20 09:28
@Zlobolka123 píše:
Hloupost.. Akorát si budeš ničit tělo. Musíte se prostě trefit do plodnych dnů a pokud to i tak nepůjde tak to se raději objednejte do gennetu nebo caru.. Spermiogram u partnera a u tebe po základním vyšetření poruchodnost vejcovodu.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12887
7.6.20 09:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, snazime se uz asi rok o mimi a nic. :( Ovulaci mivam ale pritel pracuje v zahranici a ja nemuzu odsud na delsi dobu (staram se o babicku…) a tak jeste k tomu neni sance vzdycky na plodny dny. Kdyz jsem tady tolikrat cetla jak otehotnely pri brani ha, i kdyby teda vynechavaly, zda se mi to nemozny, ale kdyz se rok nechranime a nic! u gynmudr vse ok, tak mi to vrta hlavou a rikam si ze zkusime ha a budu vynechavat a budu mit asi vickrat ovu kdyz v letaku pisou ze po vynechani dojde k ovulaci? aby byly sance vyssi? Pomohlo nekomu? Dik :kytka:

Tak takhle blbý nápad jsem tu už dlouho nečetla. Ne ha ti fakt nepomůže aby si měla víckrát ovulaci, navíc si cyklus totálně rozhodis když to budeš brát jak lentilky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
7.6.20 09:32

To je blbost, taky si můžeš rozhodit cyklus tak, ze se budes davat dalsi rok dohromady. Hormony nejsou bonbony, abys je zobala jak se ti zlibi. Tak se jdi radši poradit s dr, ale kdyz nemas v dobe ovulace doma chlapa, tak neotehotnis nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
7.6.20 10:34
@Anonymní píše:
Ahoj holky, snazime se uz asi rok o mimi a nic. :( Ovulaci mivam ale pritel pracuje v zahranici a ja nemuzu odsud na delsi dobu (staram se o babicku…) a tak jeste k tomu neni sance vzdycky na plodny dny. Kdyz jsem tady tolikrat cetla jak otehotnely pri brani ha, i kdyby teda vynechavaly, zda se mi to nemozny, ale kdyz se rok nechranime a nic! u gynmudr vse ok, tak mi to vrta hlavou a rikam si ze zkusime ha a budu vynechavat a budu mit asi vickrat ovu kdyz v letaku pisou ze po vynechani dojde k ovulaci? aby byly sance vyssi? Pomohlo nekomu? Dik :kytka:

Jak se tu již píše, je to blbost. Rozhodíš si cyklus. Já jsem po vysazení HA skoro rok řešila anovulační cykly. Jestli máš ovulaci tak se musíte akorát víc snažit no, a když to i tak nepůjde tak zajděte někam do CAR. Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama