Může používat tuhle mořskou vodu na rýmu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petule030
Kelišová 5814 příspěvků 1 inzerát 23.11.18 15:44
Může používat tuhle mořskou vodu?

Ahoj holky,
doma zápasíme s rýmou a došel mi pro malého Stérimar. Zašla jsem k Dr. Maxovi, že chci mořskou vodu a paní lékárnice se ptá: „Pro malého?“a sáhla po jejich mořské vodě Baby. Potom se zeptala, jestli chci na prevenci, nebo vodu, která pomáhá s odlehnutím. Tak jsem neváhala, ať se mu lépe dýchá. A teď doma čtu - NENÍ URČENO PRO DĚTI DO 6 LET. Synovi budou 2 roky… Složení 70% mořská voda, 30% čištěná voda. Vadí tohle složení malým dětem? Rozumí tomu někdo? Můžu mu tenhle sprej podávat? Dnes už se mi do lékárny nechce a kdyby to fakt nebylo vhodné, budu pěkně naštvaná za vyhozenou stovku. :cert:

Reakce:
Lucynka_v
Stálice 90 příspěvků 11 inzerátů 23.11.18 15:53

My meli z dmka asi to same a bylo tam od dvou let.

warita
Echt Kelišová 9518 příspěvků 3 inzeráty 23.11.18 15:55

Mame tenhle typ od sterimar (t.j. cervena varianta na otekle sliznice). Zda to pomaha nevim, ale mala po nem rycela a zoufale plakala, jen jak ho videla. Typuju, ze to asi pali na sliznici. S tim modrym sterimarem, ktery je jen na proplachnuti, problemy nemela, dokonce nadesena juchala, kdyz jsme ji to do nosa strikli. Nejaky cas po tom cervenem nechtela videt zadny sprej, nez zapomela.

Tichošlápek
Extra třída :D 12777 příspěvků 23.11.18 16:08

Většinou se to liší jen v tom nastavci. Jeden je menší a nema takový tlak, proto se dává i mrnatum. Ja to neřeším a používám pro kluky tu normální verzi a bez problému

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 8535 příspěvků 23.11.18 16:18

Složení by vadit nemělo, tam de o to že pro čím větší dítě je to určeno, tím větší je tam nástavec a tlak, kterým to do nosu stříká. Takže tomu 2 letemu to nemusí být úplně příjemné. Zkus a uvidíš jak to snese, ale nijak mu s tím neublížíš, max mu to bude nepříjemné…

Petule030
Kelišová 5814 příspěvků 1 inzerát 23.11.18 16:29

Aha, tak mockrát děkuji :kytka: Nástavec se mu do nosní dírky vleze bez problému a když jsem mu to stříkala, tvářil se asi stejně, jako dřív. Ne nadšeně, ale ani nijak nevyváděl. Už jsem se lekla, jestli třeba ten poměr je pro malé děti špatný :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >