Může používat tuhle mořskou vodu na rýmu?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petule030
Kelišová 5777 příspěvků 1 inzerát 23.11.18 15:44
Může používat tuhle mořskou vodu?

Ahoj holky,
doma zápasíme s rýmou a došel mi pro malého Stérimar. Zašla jsem k Dr. Maxovi, že chci mořskou vodu a paní lékárnice se ptá: „Pro malého?“a sáhla po jejich mořské vodě Baby. Potom se zeptala, jestli chci na prevenci, nebo vodu, která pomáhá s odlehnutím. Tak jsem neváhala, ať se mu lépe dýchá. A teď doma čtu - NENÍ URČENO PRO DĚTI DO 6 LET. Synovi budou 2 roky… Složení 70% mořská voda, 30% čištěná voda. Vadí tohle složení malým dětem? Rozumí tomu někdo? Můžu mu tenhle sprej podávat? Dnes už se mi do lékárny nechce a kdyby to fakt nebylo vhodné, budu pěkně naštvaná za vyhozenou stovku. :cert:

Reakce:

Lucynka_v
Stálice 63 příspěvků 10 inzerátů 23.11.18 15:53

My meli z dmka asi to same a bylo tam od dvou let.

warita
Echt Kelišová 8427 příspěvků 23.11.18 15:55

Mame tenhle typ od sterimar (t.j. cervena varianta na otekle sliznice). Zda to pomaha nevim, ale mala po nem rycela a zoufale plakala, jen jak ho videla. Typuju, ze to asi pali na sliznici. S tim modrym sterimarem, ktery je jen na proplachnuti, problemy nemela, dokonce nadesena juchala, kdyz jsme ji to do nosa strikli. Nejaky cas po tom cervenem nechtela videt zadny sprej, nez zapomela.

Tichošlápek
Extra třída :D 10863 příspěvků 23.11.18 16:08

Většinou se to liší jen v tom nastavci. Jeden je menší a nema takový tlak, proto se dává i mrnatum. Ja to neřeším a používám pro kluky tu normální verzi a bez problému

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 23.11.18 16:18

Složení by vadit nemělo, tam de o to že pro čím větší dítě je to určeno, tím větší je tam nástavec a tlak, kterým to do nosu stříká. Takže tomu 2 letemu to nemusí být úplně příjemné. Zkus a uvidíš jak to snese, ale nijak mu s tím neublížíš, max mu to bude nepříjemné…

Petule030
Kelišová 5777 příspěvků 1 inzerát 23.11.18 16:29

Aha, tak mockrát děkuji :kytka: Nástavec se mu do nosní dírky vleze bez problému a když jsem mu to stříkala, tvářil se asi stejně, jako dřív. Ne nadšeně, ale ani nijak nevyváděl. Už jsem se lekla, jestli třeba ten poměr je pro malé děti špatný :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >