Může přijít kontrola při paragrafu na nemocné dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
toxik
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 03.09.18 16:07
Může přijít kontrola při paragrafu na nemocné dítě?

Jsem s dcerou (4 roky) ode dneška na paragrafu, ale musím ráno vodit syna do školy (7 let), jediná možnost je chodit i s dcerou. Manžel ho může odpoledne vyzvedávat, ale do práce jezdí už v pět, tak to nemám se synem jak udělat. Normálně pomáhá babička, ale ta je do soboty na dovolené :(. Je potřeba se domluvit s doktorkou na nějakých vycházkách nebo při paragrafu nikdo nekontroluje, jestli jsem doma? Hledala jsem odpověď všude možně a nic aktuálního jsem nenašla, mohla jsem se zeptat rovnou doktorky, ale vůbec mě to nenapadlo, resp.jsem si myslela, že kontroly chodí jen na nemocné, až manžel se mě teď ptal, jak to budeme dělat se školou, prý zaměstnavatel kontrolovat může…

Reakce:
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18759 příspěvků 03.09.18 16:16

Kontroly chodí jen na nemocné, ty nemocná nejsi a léčebný režim dcery nekontroluje nikdo(tedy vyjma rodičů).

andelka83
Generální žvanilka 20168 příspěvků 03.09.18 16:20

U paragrafu kontroly nechodí,jen u nemocenské.

pannda
Kelišová 6637 příspěvků 33 inzerátů 03.09.18 16:48

nemůže

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 17:15
článek mrkněte

Dobrý den,
možná vám pomůže tato poradna:
http://www.aperio.cz/poradna/26357
hezký den Dana

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >