Reklama

Může přijít kontrola při paragrafu na nemocné dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

toxik
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 03.09.18 16:07
Může přijít kontrola při paragrafu na nemocné dítě?

Jsem s dcerou (4 roky) ode dneška na paragrafu, ale musím ráno vodit syna do školy (7 let), jediná možnost je chodit i s dcerou. Manžel ho může odpoledne vyzvedávat, ale do práce jezdí už v pět, tak to nemám se synem jak udělat. Normálně pomáhá babička, ale ta je do soboty na dovolené :(. Je potřeba se domluvit s doktorkou na nějakých vycházkách nebo při paragrafu nikdo nekontroluje, jestli jsem doma? Hledala jsem odpověď všude možně a nic aktuálního jsem nenašla, mohla jsem se zeptat rovnou doktorky, ale vůbec mě to nenapadlo, resp.jsem si myslela, že kontroly chodí jen na nemocné, až manžel se mě teď ptal, jak to budeme dělat se školou, prý zaměstnavatel kontrolovat může…

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18243 příspěvků 03.09.18 16:16

Kontroly chodí jen na nemocné, ty nemocná nejsi a léčebný režim dcery nekontroluje nikdo(tedy vyjma rodičů).

andelka83
Neúnavná pisatelka 19554 příspěvků 03.09.18 16:20

U paragrafu kontroly nechodí,jen u nemocenské.

pannda
Kelišová 6498 příspěvků 32 inzerátů 03.09.18 16:48

nemůže

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 17:15
článek mrkněte

Dobrý den,
možná vám pomůže tato poradna:
http://www.aperio.cz/poradna/26357
hezký den Dana

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >