Může přijít láska později?

Anonymní
30.5.20 13:48

Může přijít láska později?

Ahoj holky, potrebuju se vypsat. Jsem 2 roky po rozchodu, s bývalým to byla láska jako trám, vlastně by se dalo říct ze jsem díky nemu poznala co je láska i když to nebyl muj první vztah, to co jsem citila k nemu jsem nikdy k žádnému muži necítila. Bohužel to nevyšlo. Od te doby jsem měla spis kamarády s výhodami a vztah jsem si s žádným z nich nedokazala představit. A před 4 měsíci jsem někoho poznala s nim to bylo od začátku úplně jiné, neslo mu o sex, zval mě pořad na rande, nosil mi dárky, ve všem jsme si rozuměli, udělal by pro mě cokoliv, no proste ideální chlap, :oops: Krátce na to mi vyznal lasku, já ale nic víc necítila i když ho mám strašně rada. Tak mi řekl, ze počká jestli to u mě nepřijde, no a dnes po skoro půl roce mi řekl ze už to nevydrzi čekat tak dlouho až k nemu zacnu něco cítit, ze bude lepší když zůstaneme jen přátele a ze až se tady situace uklidni ze chce odjet do zahraničí. I když pořad zamilovana nejsem tak mě tohle strašně zabolelo i když ho chápu, ale nedokážu si představit ze o něj přijdu, nebo ze by měl mít někdy někoho jiného. Myslíte si ze to muže ještě přijít? Byla jsem zvykla ze jsem byla zamilovana vždy na první pohled.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10863
30.5.20 13:53

Laska ma mnoho podob :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8426
30.5.20 13:54

Ne nemyslím, že to ještě přijde. Nebuď sobec a nech ho najít jeho štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
30.5.20 13:59

Přijde mi, že ho máš ráda jen proto, že se tak snaží. Ale pokud nefunguje chemie, tak už asi nepřijde. Nicméně si myslím, že super vztah by mohl být i bez toho, někdo nepreferuje lásku na první pohled a motýly v břiše, ale u tebe to tak asi nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6470
30.5.20 14:02

No a co přesně považuješ za zamilovanost?
Kromě toho, že je ti s ním dobře, přitahuje tě fyzicky? Spali jste spolu? Líbáte se?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 14:05

@ZuzaM Kvůli tomu určitě ne, ale kvůli tomu jaky je, jeho charakter, povahu..ze si v tolika věcech rozumíme, ze se na nej muzu spolehnout a muzu mu důvěřovat, občas jsem s nim měla motýly v břiše, v sexu nám to taky klapalo, nevím kde je problém. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
700
30.5.20 14:07

No a pritahuje te fyzicky? Mas chut na nej skocit? Jestli ne, tak je to z tve strany spis to, ze se ti libi, ze kolem tebe nekdo skace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.20 14:09

@Lucie_Sx Ano spali jsme spolu, fyzicky mě moc pritahuje..Ale proste chybi mi takový ty pocity jako dřív, roztresena kolena když na něj čekám, rozbusene srdce.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.5.20 14:11

@kalie Ano to všechno mám, určitě to není jen to ze se mi líbí ze kolem mě skáče, fyzicky mě moc pritahuje a sex s nim se mi líbí

• Nahlásit
  • Citovat
700
30.5.20 14:16
@Anonymní píše:
@kalie Ano to všechno mám, určitě to není jen to ze se mi líbí ze kolem mě skáče, fyzicky mě moc pritahuje a sex s nim se mi líbí

No tak jsem z toho jelen…me teda kdyz ten druhej pritahuje fyzicky, tak jsem zamilovana. To je pro me indikator. Vetsinou je to na zaklade charisma a inteligence a sebevedomi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
30.5.20 14:18

Nedokážu si představit ze o něj přijdu, nebo ze by měl mít někdy někoho jiného

Fujtajxl, úplně jsem se osypal.
Sice ho zakladatelka nechce, ale běda, kdyby ho měla mít nějaká jiná, která by si ho díky výše popsaným vlastnostem zasOUloužila daleko více :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
30.5.20 14:20

Nevis co chces - fyzicky te pritahuje, sex vam funguje a ze necitis motylky v brise jak nejaka dvacitka?
Mozna az o nej prijdes a budes se placat od jednoho trageda k jinemu, tak pochopis, co si ztratila…
Takze radim vytahnout hlavu odkukoliv a resit driv nez on vezme kramle nebo ho klofne jina, ktera na nej bude mrkat rasama a nebude mit problem mu vyjevit city… :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
30.5.20 14:21

Tak to vůbec nechápu, fyzicky tě přitahuje, sex je fajn, rozumíte si, je hodný a pozorný a přesto to není podle tvých představ, jen proto, že nemáš roztřesená kolena? A ještě mu to říkáš? Ty si ho fakt nezasloužíš. Třeba jednou pochopíš, že vztah není o roztřesených kolenou, ale už bude pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
30.5.20 14:22
@GERSTAL píše:
Nedokážu si představit ze o něj přijdu, nebo ze by měl mít někdy někoho jiného…Fujtajxl, úplně jsem se osypal.
Sice ho zakladatelka nechce, ale běda, kdyby ho měla mít nějaká jiná, která by si ho díky výše popsaným vlastnostem zasOUloužila daleko více :cert:

Nevi co chce… :zed: :pocitac: a mas recht, jina by si zaslouzila i zasoulozila vic! :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1706
30.5.20 14:25
@GERSTAL píše:
Nedokážu si představit ze o něj přijdu, nebo ze by měl mít někdy někoho jiného…Fujtajxl, úplně jsem se osypal.
Sice ho zakladatelka nechce, ale běda, kdyby ho měla mít nějaká jiná, která by si ho díky výše popsaným vlastnostem zasOUloužila daleko více :cert:
:mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama