Může přijít přitažlivost? Jak daleko to mám nechat zajít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 16:13
Může přijít přitažlivost? Jak daleko to mám nechat zajít?

Ahoj, holky, jdu si pro názor. Přes seznamku jsem se seznámila s jedním klukem - je to moc pěkný chlap, chytrý, milý, vypadá to, že i hodný. S holkama začal docela dost pozdě, takže je na něm znát, že je takový neoťukaný, stále naivní, ale dvě kratší známosti měl, takže úplně mimo není.
No…a o co jde. Pravda, viděli jsme se zatím jen dvakrát, ale pokaždé to bylo fajn, máme si co říct, je pozorný a velice taktní, k žádným intimnostem tedy zatím nedošlo. Ale. Jak je pohledný a mám pocit, že by mi s ním mohlo být dobře, jsem překvapená, že to se mnou vlastně absolutně nic nedělá. Zatím to byly fajn večery a začaly jsme se vídat co týden, neklepou se mi z něj kolena nejsem nervozní, jestli napíše, prostě nejsem z něj vzrušená. Vlastně všechno iniciuje on, taky mi pokaždé píše jako první, mně to vždycky potěší, ale prostě mi nijak extra nechybí. Může ta přitažlivost, vášeň, ještě přijít? Mám třebas počkat, co se mnou udělá první sex? Normálně bych to nechala plynout, ale mám trochu obavu, že už teď jsem mu relativně dost začala imponovat a nerada bych mu ublížila. Proto jsem trochu bezradná. On je takový nekňuba,
i když by na to měl, je až moc opatrný a bůhví, kdy se mě dotkne, natož kdy spolu skončíme případně v posteli.

Nějaké rady, náhledy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9361 příspěvků 19.08.18 16:36

Nemyslím si. U mě tohle přichází obvykle druhý den a pak nemyslím na nic jiného. Jestli budeš čekat, tak se ti kolena asi rozklepou až stářím.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 19.08.18 16:49
@Emimin7 píše:
Nemyslím si. U mě tohle přichází obvykle druhý den a pak nemyslím na nic jiného. Jestli budeš čekat, tak se ti kolena asi rozklepou až stářím.

Uff, ale ty jsi dost specificky. :think:

Podle me normalka, proste je to seznamka, neni to takove spontanni, proste jste se sesli za nejakym ucelem danym, pokecali a chce to mit nejaky spolecny zazitky, neco ceho se chytnout. Navic zalezi na tvych zkusenostech, treba uz mas dost odzito a z tech motylku v brise si vyrostla. :think:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 19.08.18 16:50

zeptej se sama sebe, co ti na něm vadí?

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 19.08.18 16:52
@Karlaska píše:
zeptej se sama sebe, co ti na něm vadí?

Bude ji podvedome vadit hned to co pise na zacatku. Ze neni zkuseny, ze je neknuba jak pise, ze ji hned propadl a nehraje trochu nedostupneho. Klasika no. :think:

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 19.08.18 16:53
@Anonymní píše:
Ahoj, holky, jdu si pro názor. Přes seznamku jsem se seznámila s jedním klukem - je to moc pěkný chlap, chytrý, milý, vypadá to, že i hodný. S holkama začal docela dost pozdě, takže je na něm znát, že je takový neoťukaný, stále naivní, ale dvě kratší známosti měl, takže úplně mimo není.
No…a o co jde. Pravda, viděli jsme se zatím jen dvakrát, ale pokaždé to bylo fajn, máme si co říct, je pozorný a velice taktní, k žádným intimnostem tedy zatím nedošlo. Ale. Jak je pohledný a mám pocit, že by mi s ním mohlo být dobře, jsem překvapená, že to se mnou vlastně absolutně nic nedělá. Zatím to byly fajn večery a začaly jsme se vídat co týden, neklepou se mi z něj kolena nejsem nervozní, jestli napíše, prostě nejsem z něj vzrušená. Vlastně všechno iniciuje on, taky mi pokaždé píše jako první, mně to vždycky potěší, ale prostě mi nijak extra nechybí. Může ta přitažlivost, vášeň, ještě přijít? Mám třebas počkat, co se mnou udělá první sex? Normálně bych to nechala plynout, ale mám trochu obavu, že už teď jsem mu relativně dost začala imponovat a nerada bych mu ublížila. Proto jsem trochu bezradná. On je takový nekňuba,
i když by na to měl, je až moc opatrný a bůhví, kdy se mě dotkne, natož kdy spolu skončíme případně v posteli.Nějaké rady, náhledy?

Kdybych nehledala vztah z rozumu, tak bych mu hlavu nepletla a nescházela se s ním. Jak můžeš o někom říct, že je nekňuba? To jako musí začít on? Ty mu sama pusu nedáš?

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1926 příspěvků 19.08.18 16:56

Určitě bych tomu dala ještě šanci pokud je to zatím takové neurčité a spíš se ti líbí, jen to není u tebe žádné pomatení smyslů/„láska na první pohled“.
Zkus jít ještě na pár randě, případně si s ním vyzkoušej sex, pak uvidíš. Může se stát, že i když z něj teď nejsi nijak odvařená, že se něco zlomí a opravdu se ti zalíbí.
Ale jakmile ucítíš, že to není ono, tak se na to vykašli a hledej dál. Zatím to ještě stojí za důkladnější průzkum, nezapomeň, že kvalitních úlovků je jako šafránu… ;)

Pavelkowa
Kecalka 325 příspěvků 19.08.18 16:58
@Anonymní píše:
i když by na to měl, je až moc opatrný a bůhví, kdy se mě dotkne, natož kdy spolu skončíme případně v posteli.Nějaké rady, náhledy?

Přestaň se s ním stýkat, nikam to nevede. Pokud už od začátku nic necítíš, lepší už to nebude, prodlužováním bys mu jen ublížila.

Monchichik
Kelišová 5408 příspěvků 19.08.18 17:02

Tak já jsem to vždycky měla na první pohled, hned jsem věděla, jestli ano nebo ne, takže já bych nečekala na nic :) .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 17:10

Ja som s mojim vyvoleným tiež spočiatku váhala, ale keď na mňa vybalil svoje nádobíčko, tak som už nepochybovala. :D

PetrBk
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 19.08.18 17:20

Aha… Vám ženským prostě vadí ta nezkušenost co?

Jinak asi takhle. Už tím stylem jakým nad tím přemýšlíš je naprosto jasný, že borec tě vůbec nebere. Prostě to nepřeskočilo. To se prostě stává.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 19.08.18 17:23
@Emimin7 píše:

Presne, to neni jen o vzhledu, ale o verbalni inteligenci, vystupovani a po prvni schuzce vim, zda ho chci videt dal..to znamena ze se mi ty kolena klepaji, jestli ne na druhou nejdu..to se neda rozumem vysvetlit, to se citi..ano muzu jit na dalsi i kdyz to neni ono, ale je to o pokecu, nude, ale vim, ze ho jinak nechci..ziram ze nekdo pociti oritazlivost azd az po pul roce..nemohla bych se dlouho stykat s nekym koho vnitrne nechci..

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 19.08.18 17:28
@Sandokanos píše:
Bude ji podvedome vadit hned to co pise na zacatku. Ze neni zkuseny, ze je neknuba jak pise, ze ji hned propadl a nehraje trochu nedostupneho. Klasika no. :think:

ono taky hrají roli zkušenosti,treba myslí na predchozí lásku.

Halamka
Závislačka 3694 příspěvků 19.08.18 17:39

Podle mne cítíš, byť třeba podvědomě, svou převahu. Víc zkušeností. A to toho druhého odsunuje níž, než si třeba i zaslouží. Ale to tak je.
Znám to i ze své zkušenosti. Potkala jsem kluky, které jsem viděla jako nezkušené, naivní v životě, nedospělé. A přitom jsem časem poznala, že to jsou fajn lidi, skvělí kamarádi, dalo se s nimi kecat. Ale to bylo prostě málo. Chyběl tam ten prvek, kdy si toho druhého považujete, cítíte k němu jakýsi respekt, ale není to ponižování sama sebe vůči němu. Je to pocit, který si později můžete vybavit a ten vám připomene, proč jste s ním.
Ano, nedá se to popsat. Ale tady cítím nevyrovnanost a asi ji cítí i zakladatelka a to není dobrý stavební kámen pro vztah.

Kristynka22
Kecalka 203 příspěvků 19.08.18 17:39

Já musím mít přitažlivost hned napoprvé, jinak už to nepřijde a že jsem to už x krát zkoušela. Samozřejmě že je důležitá i inteligence, jestli si máte co říct atd. ale já jakmile nemám fyzickou přitažlivost, nervozitu ze setkání, nebo jestli se mi po rande ozve/neozve tak vím, že to déle jak pár měsíců nevydržím a byla by to ztráta času pro nás oba. Na druhou stranu mám spoustu kamarádek co to mají naopak a jsou schopny se s někým stýkat i několik týdnů a měsíců než to přijde a mě nechápou :D Takže je to dost subjektivní, koukni na předchozí vztahy, jak u tebe začínaly.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >