Může projímadlo vyvolat potrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HayLin
Stálice 53 příspěvků 20.03.18 08:40
Muze projimadlo vyvolat potrat?

Uz jsem tady jednou psala jestli se muze projimadlo Laxygal v tehotenstvi a nekdo mi napsal ze muze zpusobit potrat, kvuli krecim bricha. Volala jsem memu doktorovi a ten mi rekl ze si to dat muzu, ale vypadal ze sam nevi o co se jedna protoze se me ptal co stoji v pribalovem letaku. Je tam jen napsano ze ho nesmi kojici zeny a tehotne ho mohou jen na doporuceni doktora.
Na zacpu jsem vyzkousela za posledni 2 tydny snad vsechno ale nepomohlo nic takze tohle je uz posledni varianta. Ale bojim se toho ze by to fakt mohlo zpusobit potrat. Vi o tom nekdo neco prosim?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paralenka červená
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 20.03.18 08:42

A nebude klystýr bezpečnější?

ka2ka
Extra třída :D 11542 příspěvků 20.03.18 08:43

Zkušenost nemám ale zkusila jsi vlažnou vodu?

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 20.03.18 08:46

@HayLin zkousela ses ptat v lekarne, jak to je? Kolikrat ti reknou vic, jak dr…doktor nezna kazdy lek a projimadlo ;) Jinak me delalo desne zle zelezo, po vysazeni (mela jsem jen nepatrne pod spodni hodnotu) zas vse v normalu…jim teda hodne vlakniny (vlocky, celozrnny pecivo, ovoce, zelenina,…) a hodne piju. To me jen napadlo, jestli nejis zelezo ;)

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 20.03.18 08:47

Na zácpu je dobrá lactuloza, úprava stravy a pitného režimu. Dále doporučuju procházky..

HayLin
Stálice 53 příspěvků 20.03.18 08:47

@ka2ka zkousela ale nic na me nezabira. uz se pomalu nemuzu ani hybat jak jsem. cela nafoukla, uz ani jist nemam chut. ale tak kdyz mi doktor rekl ze to muzu tak by se nemelo snad nic stat

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 20.03.18 08:47

Co všechno jsi teda zkusila?

pe-terka
Extra třída :D 14146 příspěvků 20.03.18 08:48

Gutalax jsem měla jednou a ty křeče jsou dost silné. Takže v těhu bych si to nelajzla, zbytečně dráždíš pánevní oblast. Přidej ovoce, zeleninu nalačno a hodně tekutin.

HayLin
Stálice 53 příspěvků 20.03.18 08:48

@sladke-mameni zkousela jsem svestky, ovesnou kasi kazde rano, teple mleko, jogurty, kefir, ovoce a ruzne stavy. ja mela vzdy tak co tri mesice zacpu a pomohl mi jen ten laxygal, pak se to srovnalo a chodila jsem na wc pravidelne

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 20.03.18 08:50

Jinak já jsem měla zácpu na začátku těhu asi dva měsíce v kuse.. chodila jsem po čtyřech až pěti dnech a to byl nářez teda.

HayLin
Stálice 53 příspěvků 20.03.18 08:50

@pe-terka u toho laxygalu tak silne nejsou, vim ze gutalax je sila no.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 20.03.18 08:51

@HayLin Tak si kup v lékárně Lactulosu, ta je v těhu ok. Dnes si dáš větší dávku a pak denně malé množství. A začni pít denně povařené lněné semínko. To pomůže stopro a navíc je zdravé ;)

Normální projímadlo bych si nevzala.

inkakřivák
Extra třída :D 10922 příspěvků 20.03.18 08:51

Ano může.

HayLin
Stálice 53 příspěvků 20.03.18 08:52

@Kukacka123 zelezo neberu, taky mi to nedela dobre. ale dekuji za radu, skocim se zeptat do lekarny

Tichošlápek
Echt Kelišová 8220 příspěvků 20.03.18 08:52

@HayLin zkus lactulosu. Pomáhá a je v těhotenství bezpečná. Neriskovala bych zbytecne. Pripadne glycerinove cipky, ty mi zabraly vždy

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama