Může rentgen rozhodit cyklus?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 08.10.14 20:56
Může rentgen rozhodit cyklus?

Já se omlouvám, jestli blbě řadím, ale nevím kam.

Vždycky mám cyklus cca 27 dnů - pravidelně několik let.
Někdy se stávala, že jsem v době ovulace zašpinila, jinak před ms, tak tři, čtyři dny.

Ovšem ted od září zmatek.

Měla jsem úraz a 8.9 jsem měla rtg (asi 7 den cyklu), během týdne pšinění a MS (o dost slabší než jindy, kdy nestíhám vyměňovat hygienické potřeby) přišla 21dc.
Jsem si říkala, že to bude jen vyjímka. Jenže tento měsíc taky divné - jsem 15 DC a opět to už vypadá na MS.

Je možné, že rtg tak rozhodí cyklus nebo se mám obávat něčeho jiného a radši se objednat na gyndu?

Ale tento měsíc

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Anabellka
Závislačka 4778 příspěvků 08.10.14 20:58

Nemůže :-)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65111 příspěvků 08.10.14 20:59

@carambol Myslím, že je velmi nepravděpodobné že by za to mohl RTG, já jsem flegmouš, takže pokud tě jinak nic nebolí, tak bych ještě vyčkala, zda tedy MS fakt přijde dříve a když jo, tak po ní šla k doktorovi.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 20:59

@carambol nemůže :kytka:

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 08.10.14 20:59

@carambol
Rtg cyklus nerozhodi..aky si mala uraz?
Ci to skorej nema suvislost..a takisto sa mohlo jednat o,,skory potrat".. :think:

mroe
Neúnavná pisatelka 15317 příspěvků 08.10.14 21:02

Pokud nezpusobil potrat( coz se vzhledem k tem poctum, pokud to dobre chapu, nezda pravdepodobne), tak ne, za rozhozeni cyklu urcite nemuze.

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 08.10.14 21:07
@miisenka píše:
@carambol
Rtg cyklus nerozhodi..aky si mala uraz?
Ci to skorej nema suvislost..a takisto sa mohlo jednat o,,skory potrat".. :think:

noha…
blbě jsem šlápla a vznikla z toho distorze chopartova kloubu

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 08.10.14 21:08
@j.a.n.i1 píše:
@carambol Myslím, že je velmi nepravděpodobné že by za to mohl RTG, já jsem flegmouš, takže pokud tě jinak nic nebolí, tak bych ještě vyčkala, zda tedy MS fakt přijde dříve a když jo, tak po ní šla k doktorovi.

já taky, až moc. K doktorům jdu až je mi fakt ouvej.
Tak vydržím, dám tělu ještě jeden cyklus a kdyžtak naběhnu. Stejně mě v prosinci čeká preventivka.

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 08.10.14 21:09
@mroe píše:
Pokud nezpusobil potrat( coz se vzhledem k tem poctum, pokud to dobre chapu, nezda pravdepodobne), tak ne, za rozhozeni cyklu urcite nemuze.

Potrat neeee. Sice HA neberu, ale dětí už máme dost a toho sexu u nás je pramáááálo, nějak se míjíme doma.

blumen
Hvězda diskuse 47014 příspěvků 08.10.14 21:10

@carambol s rentgenem to souvislost mit nemuze. Objednala bych se na tu gyndu, pokud se to zopakuje i pristi mesic.

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 08.10.14 21:11
@blumen píše:
@carambol s rentgenem to souvislost mit nemuze. Objednala bych se na tu gyndu, pokud se to zopakuje i pristi mesic.

To určitě.

Snad nebude mít cyklus tendence klesat. první 21, pak 15-16, a další po týdnu?

Kruciš, dyť to snad aní není z čeho mít MS

blumen
Hvězda diskuse 47014 příspěvků 08.10.14 21:15

@carambol a je to jen spineni nebo silna MS?

carambol
Echt Kelišová 9450 příspěvků 08.10.14 21:19
@blumen píše:
@carambol a je to jen spineni nebo silna MS?

Ani špinění, ani silná ms, něco mezi. Tampon mít musím.
V klasickém cyklu první dva dny měním tampon co hodinu max a kolikrát nestíhá a musí mít i vložku.

Už ten cyklus od toho rentgenu byla ta ms divná, slabá, když bych to sečetla v sílé, sotva 4 -5 tamponů na těch pět dnů(jindy krabička minimálně)…sice byla pak o něco delší se špiněním…

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 08.10.14 21:34
@mroe píše:

rtg potrat nezposobi.. 8o

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 08.10.14 21:35
@carambol píše:
noha…
blbě jsem šlápla a vznikla z toho distorze chopartova kloubu

tak to ne-e..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >