Může se asexuál rád dívat a lajkovat nahaté ženy?

Anonymní
20.2.21 18:15

Může se asexuál rád dívat a lajkovat nahaté ženy?

Na sociálních sítích? Dotaz zní jednoduše. Ty ženy jsou ve spodním prádle nebo nahé a jen něčím ledabyle překryté nebo rukama a většinou v lascivních pozicích (prostě typicky lehké ženy). Děkuji za názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2852
20.2.21 18:22

Záleží jak clovek prisel na to, ze je nekdo asexual a co s nim urcity snímky delaj. Pokud treba neci partner se nema moc k sexu, nemusi ho partnerka uz vzrušovat, kor pokud nechce ani zkouset nic novyho atp. Hlavne v určitým veku se i lidi meni. Nekdo nemusi sex ve 20ti a pak ho to zacne bavit o 10let pozdeji… tohle se neda z vaseho popisu urcit. Jde o situace, praci, stres a vse kolem. To taky hodne závisí na tom, jestli clovek ma/nema chut

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 20:08

Tak treba tam chodi a ‘lajkuje’ aby si okoli myslelo, ze se mu to libi. Protoze to asi kazdemu vykladat nebude, ze je asexual, treba nechce vysvetlovat, proc nema zajem o zenske tak takto zajem predstira.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 22:22

Asi takhle: Sex mi nic neříká, nejsem schopná dosáhnout vaginálního orgasmu. Čas od času mám ale potřebu se udělat sama. Ale to přijde tak 1× do měsíce, spíš dvou.

I přesto se ale ráda dívám na fotky hezkých mužů a žen. Nevím, proč. Možná je to obdiv krásných těl… A je to zvláštní, někdy mě to vzruší, ale ne tak, abych měla potřebu orgasmu…

Po tolika letech jsem moc neporozuměla ani své vlastní sexualitě. Tak chápu, že je někdy těžké, ne-li nemožné pochopit sexualitu druhých. Když je složitější.

Takže jo, asi to možné je. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
265
21.2.21 05:27
@Anonymní píše:
Na sociálních sítích? Dotaz zní jednoduše. Ty ženy jsou ve spodním prádle nebo nahé a jen něčím ledabyle překryté nebo rukama a většinou v lascivních pozicích (prostě typicky lehké ženy). Děkuji za názory

Ahoj,
Samozrejme muze. Proc by nemohl? Zrovna tak „nekulturni“ clovek muze rici ze se mu Vazne Libil koncert Vazne Muziky, trebas Smetana, nejaky obraz od Alfonze Muchy… A to myslim vazne. Z ciste estetickeho hlediska Zenske Telo je Velice Krasne!

Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
21.2.21 08:32
@Anonymní píše:
Na sociálních sítích? Dotaz zní jednoduše. Ty ženy jsou ve spodním prádle nebo nahé a jen něčím ledabyle překryté nebo rukama a většinou v lascivních pozicích (prostě typicky lehké ženy). Děkuji za názory

Zvlastni dotaz. Podle me ano, může.

Ale kdyby se mnou pritel nespal s tim, ze je asexual, lajkoval zeny a ja bych nachazela ztvrdle kapesniky, tak bych se zamyslela nad nasim vztahem :nevim:

Neni jasne, o co jde :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
6407
21.2.21 09:19
@Anonymní píše:
Asi takhle: Sex mi nic neříká, nejsem schopná dosáhnout vaginálního orgasmu. Čas od času mám ale potřebu se udělat sama. Ale to přijde tak 1× do měsíce, spíš dvou.

I přesto se ale ráda dívám na fotky hezkých mužů a žen. Nevím, proč. Možná je to obdiv krásných těl… A je to zvláštní, někdy mě to vzruší, ale ne tak, abych měla potřebu orgasmu…

Po tolika letech jsem moc neporozuměla ani své vlastní sexualitě. Tak chápu, že je někdy těžké, ne-li nemožné pochopit sexualitu druhých. Když je složitější.

Takže jo, asi to možné je. ;)

To, že nedosáhneš vaginálního orgasmu, z tebe asexuála ještě nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 13:28

Schvalne nepisu podrobnosti abych neznehodnotila neci nazor. Zajima me to ciste tak jak to muze pro druhe vypadat

• Citovat
  • Nahlásit
3757
24.2.21 13:09
@Anonymní píše:
Schvalne nepisu podrobnosti abych neznehodnotila neci nazor. Zajima me to ciste tak jak to muze pro druhe vypadat

Třeba není zase takový asexuál, jen má takovou pozorovací libůstku :cert:

Třeba by mu udělal radost dalekohled (ale opravdové dělo) :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3012
24.2.21 13:17

Líbit se mu to může. To z něj neasexuála nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 14:26

@Josef_t ted uz to asi napsat muzu. Sex odmita a tvrdi, ze na to nema chut. No podle me typ co na to nema chut nebude pokukukovat po nahatych zenach

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
25.2.21 14:34
@Anonymní píše:
@Josef_t ted uz to asi napsat muzu. Sex odmita a tvrdi, ze na to nema chut. No podle me typ co na to nema chut nebude pokukukovat po nahatych zenach

No, zbav se ho :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 16:44

@PaníKadrnožková strucna odpoved :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
25.2.21 16:51
@Anonymní píše:
@PaníKadrnožková strucna odpoved :mrgreen:

Ja uz jsem se vyjadrila výše, ze kdyby mi tohle tvrdil a realita jina, tak se asi neda nic delat. Pokud bys teda nemela kam jit a on ti teda hradil živobytí nebo byl nejskvelejsi otec deti nebo…proste sileny bombarďak. Ale to bys podle me popsala uplne jinak :think:

Je otazka, proc on setrvava ve vztahu s nekym, kdo ho pravdepodobne nevzrušuje :nevim: chlapi na to jsou haklivejsi, ne :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.21 18:57

@PaníKadrnožková Tvrdi mi, ze me miluje
A ze na to nema chut. Slibuje doktora uz pres rok, kdyz ho prosim at reknu v cem je problem jestli je to u me nebo u nej tak jen, ze je unavenej nebo, ze na to nema chut nebo ze ztloustnul. Taky to nechapu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat