Muze se Chlorella a zeleny jecmen v tehotenstvi?

549
23.7.08 22:08

Muze se Chlorella a zeleny jecmen v tehotenstvi?

Zdravicko, predmet diskuse asi naznacuje dostatecne muj problem, na ktery bych chtela odpoved, osobni zkusenosti, nebo aspon radu, pokud nejakou mate k poskytnuti. Vim, ze oboji preparaty jsou na ocistu organismu a detoxifikace podobne jako hladovka se s tehotenstvim neslucuje. Na druhou stranu jsem narazila na stranky, kde se psalo o „zelenych vodniccich“, tzn ze se tyto preparaty davaly uz malinkym miminkum jako doplnek stravy, ktery ma prispivat zdravemu vyvoji a posileni imunity. Tak fakt nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2318
24.7.08 08:11

Dobrá diskuse, to by mě taky zajímalo. Osobně si myslím, že je možný brát zelený potraviny v těhu, protože případny toxiny se vylučují do střeva ne do krve, takže by to plodu snad nemělo vadit. Krom toho do těla dodávají spoustu vitamínů a zdravých látek, takže by to snad mělo být spíš přínosem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
24.7.08 09:19

Dekuji Lasicko za postreh, budeme vyckavat, jestli se neozve dalsi uzivatelka fora s osobnima zkusenostma ohledne zelenych potravin.

Neprihlasena Marketa

• Citovat
  • Nahlásit
549
24.7.08 12:59

Tak jsem nasla popis zelenych potravin a jejich uzivani v tehotenstvi a tim padem si sama muzu odpoveden na vyse vyrknutou otazku. Pro zajimavost ostatnich…Lasicko i tebe… tady nechavam odkaz, odkud jsem vystrachala potrebne info: http://www.zelene-potraviny.cz/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
7.3.15 07:05

Osobně jsem slyšela názory pozitivní i negativní na užívání v těhotenství. Vzhledem k tomu, že mám dvě kamarádky, které při prvním i druhém těhotenství užívaly Ječmen od GW a byly velmi spokojené, přiklonila jsem se k pozitivním názorům. Obě si chválily mnohem více energie, žádné zácpy či pálení žáhy, ukázkový růst miminek - jak v břiše, tak po porodu. Jedna z nich tvrdí, že má tak krásné a zdravé děti právě díky Ječmenu.

Má osobní zkušenost je taková, že jsem podruhé těhotná a Ječmen užívám měsíc, poprvé. Jsem velmi spokojená. V prvním těhotenství jsem šíleně trpěla na zácpy, třeba i čtyři dny jsem si nedošla na záchod. Teď to neznám. Cítím se celkově moc dobře a únava v prvním trimestru se mi podařila dobře zvládnout.

Hlavním důvodovem proč jsem Ječmen zároveň s Chlorellou začala užívat bylo vysazení AD po domluvě s psychiatričkou. Rok jsem se léčila s panickou poruchou, a jakmile jsem zjistila, že jsem těhotná, pokusila jsem se pod jejím dozorem vysadit. Vysazeno mám téměř měsíc a cítím se zatím velmi dobře. Samozřejmě, že se bojím, že se moje stavy vrátí, ale zatím tomu příliš nic nenasvědčuje. Možná je na to brzy, ale když jsem hlouběji pátrala po složení Ječmenu a Chlorelly, zjistila jsem, že obě jsou nadupané neuvěřitelným množšstvím vitamínů. A tak nějak věřím tomu, že spouštěčem některých psychických poruch může být právě jejich nedostatek…Nebudu to dál rozpitvávat, cítím se dobře a přeji si, aby to vydrželo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
7.3.15 07:08

Málem bych zapomněla - v první těhotenství jsem také trpěla Syndromem neklidných nohou. Bylo to k zešílení, hořčík mi pomáhal minimálně. Teď ho beru opět, protože se SNN zase objevil. Co jsem však k hořčíku přidala Ječmen, SNN postupně odezněl. Nebudu nikoho přesvědčovat, že je to zrovna tím. Ale jiné vysvětlení opravdu nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama