Může se hned kousat na fotokompozit?

Anonymní
29.11.19 17:54

Muze se hned kousat na fotokompozit?

Ahoj vcera jsem byla na cisteni kanalku, mam tam ted provizorku, v utery v 10:45 si mam jit pro fotokompozitni vypln, nevite jestli se na to da hned kousat a zda bude tu provizorku odvrtavat s narkozou? Me vzdy odezdni az po cca 6ti hodinach a pak me boly misto vpichu, jde o to, ze v pul 1 mame vanocni vecirek s degustaci steaku, nerada bych o to prisla :oops: tak jestli mate nejakou zkusenost ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

29.11.19 18:04

U bílých výplní není žádné omezí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 18:06

Mně provizorní odvrtávala bez umrtvení, ale ta mi dělala i kanálky bez umrtvení. Můžete si říct, že to zvládnete bez anestezie..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 18:18

Může se kousat hned, když odvrtává jen výplň provizorní, nemusí umrtvovat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 18:27

Jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 18:47

Ano, na fotokompozit můžeš kousat hned, je to vytvrzený materiál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22740
29.11.19 18:58
@Anonymní píše:
Ahoj vcera jsem byla na cisteni kanalku, mam tam ted provizorku, v utery v 10:45 si mam jit pro fotokompozitni vypln, nevite jestli se na to da hned kousat a zda bude tu provizorku odvrtavat s narkozou? Me vzdy odezdni az po cca 6ti hodinach a pak me boly misto vpichu, jde o to, ze v pul 1 mame vanocni vecirek s degustaci steaku, nerada bych o to prisla :oops: tak jestli mate nejakou zkusenost ;)

Byla jsem před týdnem.

Ptala jsem se, kousat se může hned.

A odvrtávání výplně a nasazení a tvrzení té fotok. výplně bez umrtvení, nebolelo to vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama