Může se jednat o rakovinu kůže

Fotoalbum tématu (28) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 02:56
Může se jednat o rakovinu kůže

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli by jste mi mohli pomoci odpovědět na téma: Rakovina kůže. Uz to bude skoro dva měsíce co se mi na těle objevili tři černé tečky které se právě postupem času měnili ve spáleniny, pak se udělala černe tvrde ložisko, se kterýho mi vytýkal hnis a nakonec i kterv. Postupem času mi to odpadlo a vznikla mi větší hnědá skvrna která mi zůstala a pomalinku se zvětšuje, u dalších dvou byl stejný postup až na to že nevznikla skvrna, ale vypadá to jako když bolák o kolo kterého je tmavat skvrna, která vypadá jako modrina. Proto, bych se chtěla zeptat zda nevíte co by to mohlo být.. Kromě toho že je to opravdu dlouho, a šíří se mi to o celém těle které se právě postupem času měnili jakoby černe tečky a stejně tak jako v předchozím případě, vznikali bolaky u některých mě vznikal i černý povrch který krvácel. Jelikoz, mi minulý rok byla stanovena diagnóza rakovina štítné žlázy s metastazi na limfaticke uzlině mám strach zdali by se nemohlo projevit něco jiného. Uz od druhé léčby jsem stále více unavená, Hladinu hormonů mi nahrazují léky které mám, a i přesto všechno je výsledek TSH 0,060 jinak veškeré krevní testy mám v pořádku, nenapadá mě nic co by mohlo zapříčinit vzniku bolaku na těle. Diky, tomu jsem se začala znepokojovat. Byla bych ráda kdyby někdo věděl co se týče toho co jsem popsala a mohl se mi na to vyjádřit Děkuji Pyskatá

Reakce:
Alyss1
Závislačka 3155 příspěvků 1 inzerát 21.07.19 03:45

Ja bych si tipla, ze je to impetigo.

Je to bakterialni infekce kuze, velmi nakazliva. Dojdi si k lekari, da ti atb.

2012Mex
Závislačka 4035 příspěvků 21.07.19 04:44

Muzes mi prosimte rict, na co cekas? Tobe 2 mesice vyskakuji na kuzi ruzne pupence a ty nejdes k doktorovi? Navic pokud jsi onkologicky pacient a lecis se se stitnou zlazou, tak chodis k doktorum casto. Proc se ptas na diagnozu maminek na foru o miminach? Muze to byt cokoliv, nemusi to byt nutne rakovina kuze. Spravnou a jedinou odpoved ti da lekar.

Verun83
Extra třída :D 10376 příspěvků 21.07.19 05:50

8o 8o 8o nezlob se, ale ses normalni? Mit jen jeden takovej pupen co do tydne nezmizi a horsi se, jsem uz davno u dr a resim to. Mazaj k dr a neptej se tady.

Elzaaa
Kecalka 318 příspěvků 21.07.19 06:04

8o 8o proc? Proc proc nejdes k doktorovi? 8o 8o na co cekas?

Verun83
Extra třída :D 10376 příspěvků 21.07.19 06:50
@Elzaaa píše:
8o 8o proc? Proc proc nejdes k doktorovi? 8o 8o na co cekas?

Az ji to sezere zaziva :zed:

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 21.07.19 07:34
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli by jste mi mohli pomoci odpovědět na téma: Rakovina kůže. Uz to bude skoro dva měsíce co se mi na těle objevili tři černé tečky které se právě postupem času měnili ve spáleniny, pak se udělala černe tvrde ložisko, se kterýho mi vytýkal hnis a nakonec i kterv. Postupem času mi to odpadlo a vznikla mi větší hnědá skvrna která mi zůstala a pomalinku se zvětšuje, u dalších dvou byl stejný postup až na to že nevznikla skvrna, ale vypadá to jako když bolák o kolo kterého je tmavat skvrna, která vypadá jako modrina. Proto, bych se chtěla zeptat zda nevíte co by to mohlo být.. Kromě toho že je to opravdu dlouho, a šíří se mi to o celém těle které se právě postupem času měnili jakoby černe tečky a stejně tak jako v předchozím případě, vznikali bolaky u některých mě vznikal i černý povrch který krvácel. Jelikoz, mi minulý rok byla stanovena diagnóza rakovina štítné žlázy s metastazi na limfaticke uzlině mám strach zdali by se nemohlo projevit něco jiného. Uz od druhé léčby jsem stále více unavená, Hladinu hormonů mi nahrazují léky které mám, a i přesto všechno je výsledek TSH 0,060 jinak veškeré krevní testy mám v pořádku, nenapadá mě nic co by mohlo zapříčinit vzniku bolaku na těle. Diky, tomu jsem se začala znepokojovat. Byla bych ráda kdyby někdo věděl co se týče toho co jsem popsala a mohl se mi na to vyjádřit Děkuji Pyskatá

Já bych si to přestala fotit a šla to ukázat na kožní.

Narovnako
Kelišová 5321 příspěvků 21.07.19 07:54

Co takhle si dojít na kožní? Možná se ti jen roznesl po těle furunkl a chtělo by to ATB, ale ano, taky to může být rakovina. Už jen kvůli tomu, že už máš jednu diagnostikovanou si tam měla být hned..

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 21.07.19 08:46

Nechoď za kožním, zajdi za svým onkologem - nutno naznat, že si tam měla být v okamžiku, kdy se objevil druhý bolák.

Melanom to co popisuješ není, ale něco je špatně a čím dřív se začneš adekvátně léčit, tím větší šance je, že se to bude léčit a že nepůjde jen o paliaci.

Je jasné že se bojíš, ale v tomhle případě - čím déle vydržíš u popírání, že se nic neděje, tím dramatičtěji se ti snižuje šance, že se to podaří zvládnout.

free333
Neúnavná pisatelka 19883 příspěvků 21.07.19 09:26

Bude to souviset s Tvojí sníženou imunitou po té léčbě, dojdi si hned zítra na onkologii, budu držet palce… :hug:

Váš příspěvek
Reklama