Může se jednat o uhnízdění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adel18
Stálice 54 příspěvků 12.01.17 15:14
Může se jednat o uhnízdění?

Ahoj, chtela bych se zeptat… ovulace byla cca 14.dc, a pak cxa 24.dc jsem si vsimla 2× behem dne malinke kapicky cerstve krve. Pote uz zase nic. Zaroven 23.dc me cele odpoledne a vecer bolelo bricho tak, jako kdybych kazdou chvili mela dostat ms. Dalsi den to vicemene prestalo. Ted mam 26.dc a musim uznat, ze uz asi tyden v kuse jsem neuveritelne unavena jako nikdy v zivote. Snazim se spat aspon 9 hodin, pak se vzbudim a je to stejne jak kdybych nespala vubec. Jsem uplne mrtva. Nemam silu jit do fitka, ani uklidit doma, nic. Usnula bych i za chuze… myslite, ze by to mohlo byt ono? Jinak prsa me neboli ani nejsou natekla tak, jak je normalne pred ms mivam… nemocna se taky necitim.

Reakce:

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 12.01.17 15:45

@adel18 Nebylo by jednoduší udělat test? pak nemusíš řešit „jestli“ a „nebo“ a víš to. Mne se dvě čárky ukázaly už 8DPO

Emisis
Ukecaná baba ;) 1694 příspěvků 12.01.17 15:45

@adel18 a zkusila jsi test? Pokud jsi tehu tak 12Dc už by tam mohl být duch.

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 12.01.17 15:46

Může a nemusí, zkuste vydržet ještě pár dní a udělat test. Když jsme se snažili, tak jsem si dokázala každý měsíc vsugerovat snad všechny příznaky, když jsem těhotná opravdu byla, tak přišly první příznaky až v 7tt.

adel18
Stálice 54 příspěvků 12.01.17 15:54

Nedelala jsem si test a nechci dokud nebudu mit aspon 3 dny zpozdeni. Uz jsem videla tolik negativnich testu, ze prestavam verit, ze vyrabeji i pozitivni

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 12.01.17 15:57

@adel18 no asi nezbývá nic jiného než čekat :nevim:

adel18
Stálice 54 příspěvků 12.01.17 16:09

@Little_Talker jojo jde mi spis o to, ze vsude se mluvi o tom, ze zena spini kdyz se vajicko uhnizduje. Tak jestli se to muze ukazat i jako kapka cerstve krve…

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 12.01.17 17:14
@adel18 píše:
Nedelala jsem si test a nechci dokud nebudu mit aspon 3 dny zpozdeni. Uz jsem videla tolik negativnich testu, ze prestavam verit, ze vyrabeji i pozitivni
:mrgreen: To jsou presne ma slova! Ja proste na ufony a pozitivní tehotenske testy nevěřím.

Jinak muze to byt ono ale nemusí. Ja jednou mela neco takového. Jsem přesvědčena ze jsem těhotná chvilku byla. Ale nevydrzelo to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >