Může se jednat o uhnizďování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 09:54
Muze se jednat o uhnizdeni nebo MS?

Ahoj holky,
vcera jsem zacla lehce spinit, dneska je krev silnejsi a mam i hroznou bolest v podbrisku. Dokonce jsem na intimce mela i jakoby kousky krve a krev je cira. MS bych mela mit az cca 4 dny, ale poslednich par dni me bolely prsa, coz klasicky nemivam.. muze to byt i uhnizdovani? Nebo jen prisla MS driv? Nechci zase hnedka zbytecne plasit, proto se ptam tu, zda mel nekdo neco podobneho :andel:

Reakce:
sonik8721
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 23.08.19 09:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
vcera jsem zacla lehce spinit, dneska je krev silnejsi a mam i hroznou bolest v podbrisku. Dokonce jsem na intimce mela i jakoby kousky krve a krev je cira. MS bych mela mit az cca 4 dny, ale poslednich par dni me bolely prsa, coz klasicky nemivam.. muze to byt i uhnizdovani? Nebo jen prisla MS driv? Nechci zase hnedka zbytecne plasit, proto se ptam tu, zda mel nekdo neco podobneho :andel:

Tak neplaš :lol:
Není nic jednoduššího, než počkat, zda dorazí ms a udělat test, tady Ti nikdo nic nepotvrdí :)
Ale pokud si miminko přeješ, držím palce ;)

Zusanka
Stálice 51 příspěvků 23.08.19 09:59

Zkus si za pár dní udělat test. :srdce:

martina bl
Kecalka 182 příspěvků 23.08.19 10:00

Uhnizdovaní bývá spíše bolest jako u ms. Krev či kousky krve asi úplně ne a silná bolest - křeče taky ne.

Annabela11
Závislačka 4463 příspěvků 23.08.19 10:13
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
vcera jsem zacla lehce spinit, dneska je krev silnejsi a mam i hroznou bolest v podbrisku. Dokonce jsem na intimce mela i jakoby kousky krve a krev je cira. MS bych mela mit az cca 4 dny, ale poslednich par dni me bolely prsa, coz klasicky nemivam.. muze to byt i uhnizdovani? Nebo jen prisla MS driv? Nechci zase hnedka zbytecne plasit, proto se ptam tu, zda mel nekdo neco podobneho :andel:

Ani jedna z nas není vědma ;)

Safrik
Ukecaná baba ;) 1506 příspěvků 23.08.19 10:23

Musis vydrzet a udelat testik.. :palec:

nanukk
Stálice 81 příspěvků 23.08.19 10:45

U mě bylo uhnizďování lehké špinění jako před spuštěním menses a lehké křeče v podbřišku, po dvou dnech špinění ustalo a po pěti dnech jsem měla pozitivní test. vydrž pár dní :kytka:

Kajka9
Kelišová 5753 příspěvků 23.08.19 11:38
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Počkej jestli dorazí a pak udělej test..ale nemyslím si když máš kousky krve… :nevim:

Váš příspěvek
Reklama