Může to být zamlklé těhotenství?

58
8.5.21 10:38

Muze se jednat o zamlkle tehu?

Ahoj holky jdu se k vam snad trosku uklidnit a zeptat na zkusenosti. Vcera jsem byla na pohotovosti pro bolesti v zadech. V pondeli u sve dr jsem byla dle uz i pm 7tt gestacni vacek mel 19mm byl i zloutkovy a bylo videt mimi i se srdickem, jenze vcera na pohotovosti kde nic tu nic gestacni 14mm a jen zloutkovy vacek a gravidita odpovidajici 6+2tt 😔 nic vic mi dr nerekl i prez to ze jsem mu rikala ze u sve dr v pondeli bylo i srdicko 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2001
8.5.21 11:14

Pokud u gyn bylo srdce a na pohotovosti ne tak to nevypadá dobře. Na pohotovosti mívají lepší utz. Každopádně se to může vyvinout jakkoliv. Držím pěst. Na další ko by mělo být jasno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9899
8.5.21 11:15

Proč si byla na pohotovosti? Jinak ano, jestli srdíčko bilo a teď už ne, těhotenství bohužel skončilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 11:26

@Denča96 ahoj já jsem 9tt bez srdeční akce takže jasně zamlkle těhotenství. Ale když ty jsi tam srdíčko měla a teď už ne zřejmě se přestalo vyvíjet a také zamlklo. Jinak držím palce

• Citovat
  • Nahlásit
17111
8.5.21 11:28

@Denča96 jet na pohotovost kvůli bolestem zad? Ten začátek je vzdy buď a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
8.5.21 11:37
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6565
8.5.21 11:52
@karkarka píše:
Proč si byla na pohotovosti? Jinak ano, jestli srdíčko bilo a teď už ne, těhotenství bohužel skončilo.

Protože ji bolela záda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9899
8.5.21 11:53

Takže máš být 7+5,odpivida 6+2.srdecni akce zmizela, to vypadá že se blíží potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
8.5.21 12:00

@karkarka tohle foto je z pondelia vcera na uz byla videt prazdna dutinka jen se zloutkovym vackem 😏 tak uvidim v pondeli u sve dr jeste, tehu priznaky taky vymizeli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2820
8.5.21 19:11

To bohužel nevypadá vůbec dobře :oops: zřejmě opravdu zamlklé těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
8.5.21 19:36

@kavenka no dneska je mi uplne jak kdybych nebyla tehu, dokonce kdyz jsem sla na wc tak po vymoceni ze me jeste vytekla jakoby voda ci co takze jsem musela hned menit spodni pradlo, uvidim bolesti zatim zadne ani nespinim nic 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2820
8.5.21 19:42

@Denča96 já jsem zažila to samé :oops: na kontrole u gynekologa vše ok. Po pár dnech jsem měla bolesti zad a břicha a jela jsem na pohotovost. Tam už byl plod velikostně menší a bez srdeční akce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
8.5.21 19:55

@kavenka no to mam teda vyhlídky, tak děkuji moc za odpoveď🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
8.5.21 20:48

@Denča96
Ahoj, určitě nechci strašit a doufám, že to dobře dopadne!!! ale já mám po zákroku kdy jsem měla být už skoro v 8 týdnu ale přišlo ZT v 6+4. :roll: A když nad tím přemýšlím tak pár dní mě v práci bolely záda. Dělám ale v prostředí, kde se docela dost namáhám, minimálně hodně nachodím i když jsem se v té době šetřila ale 12h směny dají zabrat.
Moje zkušenost může být opravdu jen podobná tak budu doufat, že ty máš to štěstí které jsem já neměla. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
9.5.21 09:51

@Limetka22 no dneska se citim uplne normalne, jak kdybych tehu nebyla, proste uplny prazdno v sobe citim, proste nic jak kdyz utne, ani necitim ze by rostla deloha, nic nenasvedcuje tomu ze ve me roste novy zivot 😏 uvidim zitra na kontrole u sve Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat