Může se jednat o zánět dělohy nebo dolní pánve?

Anonymní
13.12.19 07:29

Může se jednat o zánět dělohy nebo dolní pánve ??

Ahoj chci se zeptat, před 4 měsíci jsem si nechala zavést nehormonalni nitroděložní tělísko. Po první menstruaci se nic nedělo, po těch dalších však vždy pár dní v měsíci mám výtok s krví, není to nic velkého, max na intimku a to ještě je spíše obvyklé, že to objevím tak jednou maximálně dvakrát za den na toaletním papíru a zbytek dne nic. Také to není nic pravidelného, mám to těsně po menstruaci, pak třeba pár dní klid, potom se to zase objeví. :( Nemám žádné bolesti, ani jinak zabarvený výtok. Ultrazvuk mi pan doktor, od doby co mám tělísko, dělal 3× a vždy řekl, že vše v pořádku. Mě to ale stále trápí, mám strach, protože jsem četla, že zánět může být i bez větších příznaků a bolestí a přece jenom další miminko chci v budoucnu, a proto nechci nic zanedbat. Máte nějaké zkušenosti? Případně pokud jste prodělaly zánět, jak se to projevovalo?? Děkuji moc za jakékoliv informace. :*

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

30
13.12.19 09:03

Pokud pan doktor nenašel nic na UTZ, tak to asi nebude nic velkého, ale zánět může být i malý, tudíž touto metodou nezjistitelny a některé záněty, hlavně chronické se nemusí projevovat např. bolestí nebo teplotou. Pro klid bych zašla k obvodakovi, řekla problém a požádala o odběr krve na CRP (marker zánětu). Přeji zdravíčko :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.12.19 10:20

@annapal děkuju za radu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie