Může se jednat o zánět močáku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lussinda
Povídálka 40 příspěvků 29.11.17 22:12
Může se jednat o zánět močáku?

Ahoj :oops:
V sobotu jsem původně myslela, že se mi dělá zánět močáku. Typické příznaky jako bolest při močení, časté nutkání na wc..
Koupila jsem si urinal, pila urologické čaje. Bolest při močení ustoupila téměř po dni, častý pocit na wc asi do pondelí. Říkala jsem si, že jsem vylečená, že se mi jen něco rozjíždelo. Ale dneska, co jsem přisla domů, sem o5 skončila na wc. Při čůrání mě ale už nebolí, ale klidně bych na wcku mohla sedět hodiny v kuse, i když jde ze mě pár kapek. Může být zánět močáku i bez bolesti? Pamatuji si asi před rokem, kdy mě to v noci probudilo, šílené bolesti, tmavá moč s krví, že mě musel přítel ve 3 ráno hodit do nemocnice, protože jsem myslela, že asi umřu. Četla jsem něco i o chlamydiích, toho se docela bojím. Něco málo na mě i sedí: krom těchto příznaků i zimnice ( doma, kde je 25C chodim v mikině a županu a stejně je mi zima) kašel mám taky ( ale je skoro prosinec, kdo teď nekašle, že.. ). Mám i nějaký výtok, přijde mi to spíše jako voda, bez zápachu… celkově mám tam dole nějaký divný pocit, že něco není v pořádku..
Zítra skočím k praktikovi, ale je tam až odpoledne. Snad to bude jen ten močák :?

Reklama

Reakce:

iila
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 13 inzerátů 29.11.17 22:35

@Lussinda Jo, může být zánět močáku bez bolesti.

Luciniscifilix
Stálice 88 příspěvků 29.11.17 22:40

Může to být zánět močáku nebo močových cest, to bolí méně. Mně vždy pomůže pít brusinkový džus nebo jíst brusinky. Se zánětem v moči jdou obvykle ruku v ruce i kvasinky, z toho může být ten výtok a nepříjemné pocity. Má to takový průběh, když je kvasinková infekce jen mírná. Chlamydie probíhají u žen většinou bez příznaků. Jo a skočila bych i na gyndu.

Verun83
Echt Kelišová 8390 příspěvků 33 inzerátů 30.11.17 05:41

Ano kvasinky, zanet mocaku. Doporucuju kapky lichorerisnice, zvysene davky. Grepofit maximalni davky. Vyssi davky dokud nebude vyleceno, pak snizit. A posilovat ledvin. Treba cordyceps od mycomedica dlouhodobe. Caje na proplachovani, treba ledvinovy od gresika.

Verun83
Echt Kelišová 8390 příspěvků 33 inzerátů 30.11.17 05:42

A dojdi spis na gyndu. Kvuli tomu vytoku a ta umi poresit i neco na mocak.

-Evka-
Závislačka 3582 příspěvků 30.11.17 07:54

Doporučuji kontrolu u lékaře.

Stalo se mi, že jednoho dne jsem stále lítala na toaletu a druhý den už byl pokoj. Neřešila jsem to. Za cca 3 měsíce se mi udělalo zle natolik, že jsem musela k lékaři. A velký zánět moč. cest. Ještě jsem jako hrdina odmítla neschopenku a druhý den si pro ni šla - dostala jsem k tomu i horečku. Pak se mi ještě lehčí záněty opakovaly rok.

Káťa19
Kelišová 6332 příspěvků 37 inzerátů 30.11.17 08:22

@Lussinda tak to uz muze byt prechozeny mocak a zanet ledvin, ja to kdysi mela a tu bolest nikomu nepreju. Z niceho nic 40 horecky, zimnice a kudla v zadech.
Utikej k dr

Lussinda
Povídálka 40 příspěvků 30.11.17 08:27

Tak jsem byla u praktika, řekl mi, že mám moč v pohodě, že mi asi močák prochladl, napsal mi Ofloxin a šupajdila jsem. Více mi k tomu neřekl. Ale podle letáku mi ten prášek přijde jako hrozná srajda. Má někdo s ním zkušenosti?

Káťa19
Kelišová 6332 příspěvků 37 inzerátů 30.11.17 09:24

@Lussinda jsou to antibiotika a brala jsem je na zanet mocaku pred dvema mesici.
Tak ted trochu nechapu jeho smysleni :think:

Verun83
Echt Kelišová 8390 příspěvků 33 inzerátů 30.11.17 10:34

Zkus tu lichorerisnici. Trpim na kvasinky a k tomu mam vzdycky divny pocit na mocaku. Po tech kapkach se mi hned ulevi. Je to prirodni antibiotikum prave na mocove cesty. Pokud mas moc ok, necpala bych se zbytecne antibiotikama. Na mocak je spousta prirodnich vecich co funguji. Ale chapu, ze je jednodusi spolknout atb a nepremyslet nad tim.

Lussinda
Povídálka 40 příspěvků 05.12.17 22:36

Tak dneska jsem se dostala na gyndu :D mam zanet pochvy a jeste kusu mocove trubice. Rekla mi, ze zanet mam velkej. Predepsala mi tablety macmiror a i zavadeci gobule. Ptala jsem se na leky pro pritele, doporucila mu jen takovou ruzovou vodicku ( ted si nevzpomenucna nazev )
No doufam ze to staci a ze po vyleceni mi to zase nepreda :) :andel:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama