Jde o potrat?

Anonymní
29.11.19 15:41

Může se jetnat o potrat

Ahoj, holky může se jednat o potrat? (Zelená voda je od wc čistíču) úterý jsem si dělala dva těhu testy byli dvě čárky druhý slabší, a včera odpo přy utření sem měla na papíru trochu krve dnes rano na vložce byl o něco víc ted sem šla na malou a koukám a v záchodu krev jeto takový slizky, žádné bolesti břicha nemám, může se jednat o potrat??? Doktorovy jsem objednana příští týden dekuju za zkušenosti :nevim: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
851
29.11.19 15:47

Já myslím, že ano, pokud jste měla dvě čárky a začala takto více krvácet… Pokud na to nemáte nervy, zajeďte na pohotovost na gyndu, udělají vám UTZ a uvidí, jestli tam něco je. Možná si vás tam rovnou nechají na vyčištění, vzala bych si nějaké věci sebou (hlavně nabíječku na tel.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 15:57
@Petája píše:
Já myslím, že ano, pokud jste měla dvě čárky a začala takto více krvácet… Pokud na to nemáte nervy, zajeďte na pohotovost na gyndu, udělají vám UTZ a uvidí, jestli tam něco je. Možná si vás tam rovnou nechají na vyčištění, vzala bych si nějaké věci sebou (hlavně nabíječku na tel.)

Mám es te 3leteho syna, nemůžu do nemocnice, nějak sz necítim divné nic me neboli ratči počkám do středy sem objednala pak uvidím, samozřejmě pokud bych měla nějaký bolesti a pod tak ratči zajdu na pohotovost, jinak dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
18307
29.11.19 16:02

Jsi na začátku těhotenství, tipuji, že ti sotva vynechala menzes. To je možné všechno. Může se jednat o biochemické těhotenství, které odchází se zpožděnou menstruací nebo jen o krvácení, které má na začátku každá třetí žena. Pokud nejsi více více než v 7tt, na pohotovost nejezdi. Nic tam s tebou dělat nebudou, v začátku je to buď a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1772
29.11.19 16:11

Přesně jak říká… @Janli, pokud jde o spontánní potrat, tak je možné, že se vyčistíš přirozeně sama… Par dni po těhotenském testu jsem taky špinila, lehce krvácela a zítra začínám 23. týden…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32796
29.11.19 16:16
@Anonymní píše:
Mám es te 3leteho syna, nemůžu do nemocnice, nějak sz necítim divné nic me neboli ratči počkám do středy sem objednala pak uvidím, samozřejmě pokud bych měla nějaký bolesti a pod tak ratči zajdu na pohotovost, jinak dekuju

při vší co je ratči (2) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14008
29.11.19 18:45

Chápu obavy, ale ta fotka :poblion:, fakt by to chtělo nějaké meze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat