Může se poznat orientace od narození?

172
20.9.20 22:40

Může se poznat orientace od narození?

Máme miminko, kde upřednostňujeme více že s miminkem blbne více táta.. může se stát že díky tomu bude více mimi na kluky když mámu tolik nechce a nesměje se s ní a jen je dobrá na krmení? 8o :lol:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
24945
20.9.20 22:43
@Anonymní píše:
Máme miminko, kde upřednostňujeme více že s miminkem blbne více táta.. může se stát že díky tomu bude více mimi na kluky když mámu tolik nechce a nesměje se s ní a jen je dobrá na krmení? 8o :lol:

To jsi vymyslela vlastní hlavou? :roll:

• Nahlásit
16894
20.9.20 22:44

Jestli tady někdo vede žebříček nejstupidnějších dotazů, tak hlásím, že mám vítěze!!!

• Nahlásit
1015

Klid, všechno bude dobrý. Prostě my si tady budeme myslet, že máš laktační psychózu a v klidu na to zapomeneme.

• Nahlásit
3662
@Anonymní píše:
Máme miminko, kde upřednostňujeme více že s miminkem blbne více táta.. může se stát že díky tomu bude více mimi na kluky když mámu tolik nechce a nesměje se s ní a jen je dobrá na krmení? 8o :lol:

Ne, podle tohohle se opravdu sexuální orientace nepozná ani to homosexualitu nezpůsobí.

Miminko prostě baví podněty, kterých má asi od táty víc nebo mu líp povahově sedí.

• Nahlásit
361
20.9.20 22:47

A to jsem tu už viděla kdeco… 8o
Ne, neovlivní.

• Nahlásit
2801
20.9.20 22:48

@Kassy no jako jestli má maminka takovéhle otázky, tak si myslím, ze trávení času dítěte s otcem by se mělo jen podpořit. Kontakt s matkou bych omezila jen na to kojeni a ještě radši ve spánku :lol:

• Nahlásit
10000
20.9.20 22:49

Jestli tím krmením myslíš kojení a ne lahev, tak mu naopak zaděláš na heterosexualitu, ne? Akorát jestli jsi dobrá jen na to jedno, tak z něj asi bude proutník, no. Teda jestli jsem z toho textu správně vydedukovala, že miminko je mužského pohlaví. :think:

• Nahlásit
2532
20.9.20 22:49

Nejsi ty ta, co sem psala, že je chlap pedofil když koupe a přebaluje svoje dítě? Mate podobně hloupý dotaz. :think:

• Nahlásit
4302
20.9.20 22:52

No doufejme, že Vaše mimi nebude blbé po mamince. :zed: :zed: :zed: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To by jinak lidstvo mělo velký problém…

• Nahlásit
2020
20.9.20 22:52

Rozhodně ano, z chlapečků, se kterými si hrají tatínci jsou později homosexuálové :kytka:

• Nahlásit
2801
20.9.20 22:54

@Serpentini no nene, to mi někde uniklo :mrgreen: to já teda budu taky pedofil když klukovi denně pretahuju a ještě se u toho rehta jak blázen a já si připadám jak úchyl největší. Třeba kvůli tomu bude na starší :think:

• Nahlásit
10666
20.9.20 22:54
@Maja25 píše:
No doufejme, že Vaše mimi nebude blbé po mamince. :zed: :zed: :zed: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To by jinak lidstvo mělo velký problém…

Tak zase psát o blbosti v souvislosti s miminkem? Trochu drze, ne?

• Nahlásit
1152
20.9.20 23:13

To nic, neboj, to se fakt nepozná… trochu empatie by ostatním neškodilo. Táta je neokoukaný, proto ti přijde, že je z něj syn hotový… to bude dobrý, dcerka byla z táty na větvi, teď ji bude rok půl, objímá mě, pusinky (i když je z táty při. posr. ná), děti se sociálně vyvíjí… starší kluci byli to samý a na kluky asi nebudou…

• Nahlásit
986
20.9.20 23:14

Jasný a když se bude nejvíc muchlat se psem, bude zoofil.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama