Může se projevit těhotenství tak brzy?

Anonymní
29.12.19 18:19

Muže se projevit těhotenství tak brzy?

Ahoj holky! Mám takový blby dotaz. Jsme s přítelem spolu 3 roky, prášky (antikoncepci neberu) z jistych důvodu. Celou dobu provozujeme prerusovanou souloz a teď k cemu mirim. Menstruace mi skončila 15.12. a s přítelem jsme měli sex 23.12. prerusovany zase jako vždy, přítel je teď pracovně pryč takže od ty doby sex už nebyl. Ale proč to sem píší, cítím se trosku divne už 2 dny v kuse prospavam(strašná unava), na zvracení mi tedy není, ale co ještě mám tak mi přijde ze se strasne prezravam, chuť k jídlu kterou jsem nikdy snad neměla a přijdou mi větší prsa a citlivé když je zmacknu. Tak mám takový obavy aby to nebylo těhotenství, ale furt si říkám ze to muže být povanocni únava, nebo ovulace? Už dvakrát jsem měla kdysi takový pocit, naštěstí pak vždycky menstruace dorazila. Dělat si test je určitě brzo, stejně tak je brzo abych dostala menstruaci. Tak to nechci nějak zatím hrotit, ale stalo se někomu ze měl příznaky nebo se cítil divně tak brzy? Přijde mi to možná jako hloupost, ale přeci se jen chci zeptat.
Anonym z osobních důvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.12.19 18:25

Myslím, že spíš ne. Přisuzovala bych to možné nemoci, která na tebe může lézt, únavě z vánočního stresu…těhotná být samozřejmě můžeš, to se nevylučuje, ale příznaky je ještě brzo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 18:30

@lleennttiillkkaa děkuji za odpověď, taky si myslím ze něco na mě leze, nebo je to únava z toho jak každý den jsem někde jezdila po návštěvách.
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
29.12.19 18:34

Kdych to brala podle sebe tak teď jsi cca kolem plodných dnů kdy prsa jsou citlivější. Na příznaky je hodně brzo. Spíš vše kolem vánoc, ovulace.
Hele jestli být těhotná nechceš a byl by to problém změňte to jak se chráníte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 18:38

Take si bohužel myslím ze to není ukazatel těhotenství. Já našla slabou carecku 10.den od oplodnění (12. den od sexu), asi týden před očekávanou ms, a dle doktora to bylo výjimečně brzy :nevim: Paty nebo šestý den, jak popisuješ, vy teoreticky mohla nastat nidace = uhnizdovani embryjka v děloze, ale to většina žen vůbec necítí anebo cítí jako lehké krvácení. Držím palce at se to brzy povede ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.12.19 18:43
Holky děkuji za odpověď, mimco teď zatím neplánujeme, spis tak za 3 roky.
Vím ze ten prerusovany sex ne naprd, jenže mě ta antikoncepce proste nesedela, můžete tedy poradit s čím jste byly spokojené vy? Zakladatelka @Náměsíčná
@Anonymní píše:
Take si bohužel myslím ze to není ukazatel těhotenství. Já našla slabou carecku 10.den od oplodnění (12. den od sexu), asi týden před očekávanou ms, a dle doktora to bylo výjimečně brzy :nevim: Paty nebo šestý den, jak popisuješ, vy teoreticky mohla nastat nidace = uhnizdovani embryjka v děloze, ale to většina žen vůbec necítí anebo cítí jako lehké krvácení. Držím palce at se to brzy povede ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.12.19 19:22

Aha, tak to promiň, to třeba pro me nebylo z Tveho prvního dotazu úplne patrne :mrgreen: Co měření baz. teploty anebo jen hlídání ovulace a plodnych dnů? Teda za předpokladu ze mas více méně pravidelný cyklus.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama