Reklama

Může se projevovat autismus u miminka, že odmítá mléko a příkrmy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Studie
Stálice 95 příspěvků 18.07.18 15:47
Může se projevovat autismus u miminka, ze odmítá mléko a prikrmy?

Dobry den, mám miminko 8,5 měsíce, do kterého je utrpení dostat jak prikrmy, tak UM. Jedno krmeni trvá i hodinu. Je to každodenní boj. Moc mi nepribyva. Aktuálně 5 percentil. Můžete mi poradit na základě Vašich zkušenosti s autismem nebo i zdravému dětmi, jestli se taktu již muže projevit autismus nebo jestli jste to třeba zažili u vašich děti? Jsem zoufalá.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 18.07.18 15:50

Ne, rozhodně ne.

A ty se tím rozhodně netrap a užívej si své 9 měsíční miminko - ani nemáš ponětí, jak rychle vyroste.

ivašot.
Kelišová 6251 příspěvků 18.07.18 15:50

Dcera nikdy nic pořádně nejedla, každé jídlo boj, ochutnávat nové věci naprosto odmítala. Je jí 15 let a je naprosto zdravá, jen to jídlo je pořád docela problém.

Studie
Stálice 95 příspěvků 18.07.18 15:54

@ivašot. Ani když byla kojenec?

Markéta80
Hvězda diskuse 39315 příspěvků 18.07.18 15:54

@Studie proč hned autismus :roll:

Studie
Stálice 95 příspěvků 18.07.18 15:58

Protože pořad neji! Nemá potřebu jídla. Je to věčný boj! Už jsem vyčerpána. Napřed jsem ji kojila, odmítala láhev. Potom i kojení, byli jsme v nemocnici, kde se nám ji povedlo převést na láhev, ale žádná sláva. Každé jídlo je boj! Četla jsem, ze autiste neji. Navíc je lehce opozdena, zatím jen leze.

tininas
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 18.07.18 16:03
@Studie píše:
Protože pořad neji! Nemá potřebu jídla. Je to věčný boj! Už jsem vyčerpána. Napřed jsem ji kojila, odmítala láhev. Potom i kojení, byli jsme v nemocnici, kde se nám ji povedlo převést na láhev, ale žádná sláva. Každé jídlo je boj! Četla jsem, ze autiste neji. Navíc je lehce opozdena, zatím jen leze.

Buď v klidu!

Můj syn taky moc nejedl. Je mu dva a půl roku a je v pořádku.

Chodit začal „až“ v 17 měsících. Norma je kolem 12 měsíců. Vážně to nic neznamená.

tininas
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 18.07.18 16:04

Příspěvek upraven 18.07.18 v 18:54

Studie
Stálice 95 příspěvků 18.07.18 16:05

@tininas z toho ze neji jste vysilovala?

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 18.07.18 16:19

Neplašte, autismus je diagnostikovatelny až kolem 2-3 roku nejdříve. Do té doby stejně nic nezjistíte. A nechuť k jídlu opravdu není znakem autismus, to jsou jiné věci.. autismus by mě tedy nenapadl.

kalie
Kecalka 348 příspěvků 18.07.18 16:21

Rano jsi psala, ze mala byla nemocna a mela atb a od ty doby poradne neji. Souvislost bych hledala spis zde, nekdy po vazne nemoci trva az mesice, nez se da dite/clovek dohromady…

tininas
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 18.07.18 16:25

Příspěvek upraven 18.07.18 v 16:27

tininas
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 18.07.18 16:26
@tininas píše:

No jasně, že jsem vyšilovala - je to mé dítě.

On pil v té době (myslím tím 9 měsíců) prakticky jen Nutrilon. A jinak nechtěl nic. Domácí vařené, skleničky - nic - prskal, dělal scény.

Jedno pořádné jídlo denně snědl až prakticky v roce. Ale pak se to zlomilo a teď už jí vše.

Některé děti fakt fungují skokově. :)

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 18.07.18 16:34
@Studie píše:
Dobry den, mám miminko 8,5 měsíce, do kterého je utrpení dostat jak prikrmy, tak UM. Jedno krmeni trvá i hodinu. Je to každodenní boj. Moc mi nepribyva. Aktuálně 5 percentil. Můžete mi poradit na základě Vašich zkušenosti s autismem nebo i zdravému dětmi, jestli se taktu již muže projevit autismus nebo jestli jste to třeba zažili u vašich děti? Jsem zoufalá.

prosím tě ráno ti tu spousty holek uvedlo příklad na svých dětech že jim taky nejí, že se nesmíš striktně držet tabulek, holka byla nemocná tak se jí ještě nevrátila chut k jídlu a ty tomu taky moc nepomáháš když do ní cpeš jídlo násilím, jen aby jsi se držela posraných tabulek
a pro tvoje info se švagr i sestra totální nejedlíci a jsou zdraví

Hoa Mai
Kelišová 5573 příspěvků 16 inzerátů 18.07.18 18:38

@Studie :lol: to bych musela mit doma dva autisty :mrgreen: . S prikrmy to byla hlavne ze zacatku bida, UM samotne v zivote nepozrel ani jeden,starsi dokonce zvracrl vzdy,kdyz snedl neco s obsahem UM,i kdyz ho tam bylo jen malinko.Mladsi zas mel obdobi bojkotu kojeni (a samozrejme jakychkoliv jinych zpusobu dokrmu). Ale muzu te ujistit,ze k autistum maji hodne daleko a jsou to,az na to jidlo, skvele, bezproblemove a bystre deti.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama