Reklama

Může se střevní chřipka po dvou dnech vrátit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brutusnikki
Kecalka 142 příspěvků 12.01.17 22:05
může se střevní chřipka po dvou dnech vrátit?

Dobrý večer ženy, přejdu hned k dotazu… syn 3,5 let v úterý v rozmezí cca 17:00 - 20:00 třikrát zvracel. Řikala jsem si asi střevní chřipka. Dala jsem kulíšek, slabý sladký černý čaj. Včera a dnes dieta, ale večer jsem mu dala hovězí vývar… Před necelou hodinou vše zas vyzvracel. Zajímalo by mě, jestli se může střevní chřipka po pár dnech vrátit nebo za to může ten vývar. Volala jsem i na dětskou pohotovost (asi jsem hysterka, ale v životě jsem střevní chřipku neměla a je to má noční můra) a dr. se přiklání k dietní chybě. Budu doufat, že má pravdu. Každopádně ráno valím k našemu dr. Teď by mě zajímaly vaše názory a zkušenosti. Stalo se vám také někomu, že se vám střevní chřipka vrátila nebo se také přikláníte k dietní chybě? Děkuji za odpovědi a omlouvám se, jestli řeším banalitu, ale fakt nemám zkušenosti s tímto…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 22:11

Ten vývar byl asi moc, zkoušela jsi piškoty, suchý rohlík?

brutusnikki
Kecalka 142 příspěvků 12.01.17 22:14

@ka2ka jj, to jsem dávala celé dva dny… ale k večeři jsem chtěla zkusit vývar, že mu pomůže… ale teď zvracel znovu :(

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 22:17

@brutusnikki může mít zničenou mikrofloru ve střevech a vývar na něj byl ještě moc, budeš muset začít s dietou od začátku a fakt u toho vydržet, jinak já bych vývar dávala spíš v poledne a třeba dvě lžíce a počkat co to udělá

bylinka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 12.01.17 22:20

Myslim, ze to bylo jeste slabym zaludkem, jak byl starsi takhle maly, tak mel sice chut k jidlu, ale nektere jidla i ten treti den jeste nedal. Jednou jsem byla na prednasce o techle hnusotach a primarka z gastra doporucovala co nejdrive se vratit ke strave, na kterou je zvykly, ze tu dietu jen ten jeden den. U mladsiho jsem to tak delala a dostal se z toho driv, samo na to musi mit chut, kdyz nema, tak jedem suchy rohlik a suche nudle.

brutusnikki
Kecalka 142 příspěvků 12.01.17 22:21

@ka2ka to je mi jasný… hlavně vydržet víc dní… on měl chudák od poloviny prosince 2× virózu - jedna mu skončila toto pondělí, tak je dost oslabenej (i normálně je strašně hubenej), tak jsem mu chtěla dopřát, aby zesílil… ponaučení pro příště :(. achjo…

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 22:24

@brutusnikki když tak mu dej banán, těstoviny, ale bez másla

brutusnikki
Kecalka 142 příspěvků 12.01.17 22:28

@ka2ka suchý těstoviny měl k obědu, moc mu nejely, ale má smůlu… na banán má intoleranci. holt jen ty piškoty, rohlíky, těstoviny, rýže a budu to dělat minimálně do neděle… teď už zvracel dvakrát a já jsem na prášky. mám tu ještě půlroční mimino a chlap má noční. bojím se i usnout a to mám malýho u sebe v posteli… fakt hysterka 8o :pocitac:

brutusnikki
Kecalka 142 příspěvků 12.01.17 22:30

@bylinka budu doufat, že to tak je a ten vývar (navíc poctivý z domácího masa) byl na něj moc. Před půl hodinou se vyzvracel podruhý, tak jsem fakt na prášky…

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 22:32

@brutusnikki ještě by mohl suchý brambory, já si pro sebe dělala těstoviny s trochou kečupu aby mi chutnali :roll:
jinak jestli máš doma smectu tak mu dej trochu tý, ta pomáhá
a neboj my taky měli syna v posteli když zvracel

brutusnikki
Kecalka 142 příspěvků 12.01.17 22:35

@ka2ka smectu nemám - jen kulíška a biopron, ale ten se prý užívá spíš při průjmech a odeznění akutní fáze (tkhle nějak jsem to pochopila od dr.,když jsem volala na pohotovost)… zatím dávám teda jen kulíška. ale on teď spí a zbytečně ho budit nechci

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 22:37

@brutusnikki to ho nebud nejspíš se z toho do rána vyspí a bude to dobrý

brutusnikki
Kecalka 142 příspěvků 12.01.17 22:39

@ka2ka díky za uklidnění :hug:

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 22:41

@brutusnikki není zač to bude dobrý nejspíš vyzvracel tu polívku a ted se z toho vyspí

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 12.01.17 22:44

To mela nedavno segra, radily ty dvoudenni virozy tak 2 dny zvracela pak se ji udelalo lip a za dva dny to mela zas zpatky. U vas to muze byt cokoliv, ale pokud zvracel jednou a pak uz nic tak se priklanim k te dietni chybe…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama