Může se střídat UM?? / UM Hami 3 Hajaja

7666
5.10.07 23:21

Může se střídat UM?? / UM Hami 3 Hajaja

Od cca 5.měsíce dáváme sunar, předtím nutrilon.
Poslední dobou se malej v noci dost budí, nespí už tolik, jako spával, dříve spal třeba do sedmi, teď do půl šestý…
Na večerní kaši je už děsně unavenej a nesní všechnu. Spíš vypije mléko z láhve.
Hami dělá na noc mléko Hajaja, které prý více zasytí. To by bylo pro nás ideální, vypil by mléko z láhve a spal by déle.
Máte zkušenosti???

A můžu mu dávat na noc UM Hami a přes den (ráno a odpoledne) sunar???

díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

792
5.10.07 23:38

Poradím lepší fígl - dej do lahve sunar a do něj trochu kaše na zahuštění - nebo rovnou řídkou kaši - místo sunaru.-) Nicméně, ani Hajajákem nic nepokazíš. Ale podle mě líp na noc zasytí ta řídká kaše do lahve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4597
6.10.07 08:03

Papu, u nás je to taky už tak - už nespí tak dlouho. Myslím že pokud ti vezme ty dvě chutě mléka, tak tím taky nic nezkazíte, síš jde o to, aby mu to chutnalo…Malej s kaší taky občas zápasí a už jí nesní tolik - všechnu…Ale já to pořád přičítám zubům…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2236
6.10.07 12:53

Ahoj,

urcite to tak jde…otazkou je, jak tu jinou chut prijme. trosku kase do sunaru jsem davala te starsi, ale pak musis dat jiny dudlik, aby ti to huste tim teklo. My mame prusekovy od Aventu, takze davam porad stejny, ale dirkovanym to netece.

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
6.10.07 13:05

papu Na noc dělám řídkou kaši do flašky :wink: Na lžičku je moc unavená a na hustou kaši ve flašce by neměla sílu jí vytáhnout. Takže dělám do Hami 2 trochu nemléčný kaše. A flaška Avent s tou průtokovou savičkou :wink: Avent proto, že holka mi vypije 300ml a jedině Avent má takhle velký flašky :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4597
6.10.07 15:11

Velký flašky má i NUK :D A má velkou savičku na kaši - opravdu velká díra, ale nepoužíváme ji. tedy tu savičku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7666
6.10.07 19:49

noono zůza vypije 300 ml??
My máme aventy, ten variabilní, dneska dostal 180ml řídkou kaši a vypil to dobře.
Jen si říkám, jestli to zase není krok zpátky…už se naučil na večerní kaši na lžičku a teď má zase láhev…že si to možná jenom já zpohodlňuju, že už nemám nervy ho krmit, když se mele, odstrkuje, plive to… Láhev čapne a vylemtá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
6.10.07 19:56

papu: ja myslim ze to neni krok zpatky.. pokud pres den normalne ji ze lzicky.. pokud uz je moc unavenej tak uz se na lzicku nesoustredi… jedine pak davat veceri driv dokud to s nim neni tak spatne… u nas si terka vecerni flasku odbourala sama.. proste ji uz jednoho dne nechtela a dalsi den taky ne.. takze proste ji vecer ze lzicky a pak jde hajat… nech to na nem :) neboj do osmnacti z flasky pit nebude :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
6.10.07 20:33

Na kaši máme savičku od MAMu, tu širokou, protože Avenťácký savičky začal z mě neznámého důvodu po 3 měsíci odmítat :nevim: Naštěstí ty široký savičky od MAMu (dělá i menší) pasují na Avenťácký láhve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
6.10.07 20:57

My jsme taky zkoušeli a teď (je nám půl roku) to máme takhle:

• večer dáváme kaši (instantní, mléčnou, různé druhy) po lžičce, co sní, sní
  • pokud něco zbyde, dáme to do „usínací“ dávky mlíka
    Osvědčily se nám dudlíky s „křížkovým“ tvorem, mají dostatečný průtok i na kaši a když se netahá, netečeče to, to se hodí, když dítě usne, není zlité a nemusíte u něj po dobu usínání stát, my máme lahve Avent a k nim dudlíky č.4 zn. Cannpol Babies.
    A UM klidně střídejte, pokud vám to nevadí, naopak si myslím, že je to lepší, případné „nedostatky“ jedné značky se tak eliminují (před 4 roky jsem byla pracovně v Izraeli a tam měli případ, že do UM jedné značky se delší dobu nepřidával vitamin K, technologická vada, a přišli na to až náhodou, když jim pár dětí skončilo s krvácivostí v nemocnici, prý i nějaká úmrtí byla. Oni tam přecházejí na UM hodně brzo, mateřská je 3 měsíce, pak tě můžou vykopnout a o práci je nouze, chůva nebo nereligiózní jesle stojí klidně celou výplatu a matky ji rády vypláznou aby o místo nepřišly…).
    Takže dobrou chuť a klidný spánek.
    Bára
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama