Může se vajíčko uhnizdit během menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Saly1478
Nováček 3 příspěvky 04.02.19 14:08
Může se vajíčko uhnizdit během menstruace?

Holky myslíte že se může vajíčko uhnizdit během menstruace? Mám 26 DC. Snažíme se s manželem už 4 měsíce o druhé a nic. Máme doma roční holčičku a otěhotněla jsem ihned po vysazení HA. MS jsem měla 4.1 a teď 30.1 jsem to dostala. Prosím o rady.

Reakce:
Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 04.02.19 14:11

@Saly1478 to asi fakt možné není. Ne každá otěhotnění hned napoprvé. Když se vám 4 měsíce nedaří tak se z toho hned nesmíš hroutit. Bohužel to může trvat i déle. Menstruace prostě dorazila tak mysli jak bude příjemné se snažit další měsíc. :)

Sashie
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 1 inzerát 04.02.19 14:11

Teoreticky ne. Čtyři měsíce není ještě žádná dlouhá doba, první se povedlo hned, na druhé můžete chvilku čekat.

Saly1478
Nováček 3 příspěvky 04.02.19 14:18

Mám strach, že jsem neplodná, měla jsem komplikace při porodu. Málem jsem vykrvácela. Jsem si cetla, když je ciklus kratší než 28 dní může to ovlivnit plodnost, že se vajíčko nemusí uhnizdit a odejde s MS tak nevím co je na tom pravdy :(

Tichošlápek
Extra třída :D 12246 příspěvků 04.02.19 14:24

Záleží na délce lutealni fáze. Normální je cyklus v rozmezí 21-35 dní. Snažíte se teprve chvíli.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1501 příspěvků 04.02.19 14:26
@Saly1478 píše:
Mám strach, že jsem neplodná, měla jsem komplikace při porodu. Málem jsem vykrvácela. Jsem si cetla, když je ciklus kratší než 28 dní může to ovlivnit plodnost, že se vajíčko nemusí uhnizdit a odejde s MS tak nevím co je na tom pravdy :(

Je to problém pokud je luteární fáze (období mezi ovulací a menstruací) kratší než 10 dní..to ovšem není neplodnost ale celkem běžný problém řešitelný hormonální léčbou.

Saly1478
Nováček 3 příspěvky 04.02.19 14:30

A kolik má být bazální teplota při ovulaci? Jsem si ji neměřila ani nevím jak se měří. Řídila jsem se převážně tabulkami přez internet.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1501 příspěvků 04.02.19 14:30

Jinak 4 měsíce je opravdu chvilička, většinou se to řeší po roce neúspěchu.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1501 příspěvků 04.02.19 14:34
@Saly1478 píše:
A kolik má být bazální teplota při ovulaci? Jsem si ji neměřila ani nevím jak se měří. Řídila jsem se převážně tabulkami přez internet.

Ty jsou k ničemu, jsou pouze orientační a každá žena neovuluje přesně uprostřed cyklu..baz.teplota se musí měřit dlouhodobě abys zjistila co potřebuješ..Nej­jednodušší jsou ovulační testy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka (†3) Simona: Je na svobodě, do bytu si vodí kamarády!

Přání smrti i výzvy k lynčování se na Facebooku Simony T. začínají počítat po... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >