Může se vajíčko uhnízdit hned po menstruaci?

Anonymní
24.10.19 13:42

Může se vajíčko uhnízdit hned po menstruaci?

Ahoj holky, několik měsíců se snažíme o miminko. Mrcha menstruace zase přišla, byla silná jako pokaždé, akorát že trvala jen 2 dny a pak 2 dny jen takové nic moc špinění. Napadlo mě, jestli je fyzicky možné, aby se vajíčko uchytilo během té menstruace, začalo vylučovat hCG a tím „zastavilo“ menstruaci? Četla jsem tu pár takových příběhů, že holky otěhotněli hned po menstruaci. Těhotenský test zatím spotřebovávat nechci, nemám žádné těhotenské příznaky, takž spíš jen diskuze na téma: Je to možné?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
24.10.19 13:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky, několik měsíců se snažíme o miminko. Mrcha menstruace zase přišla, byla silná jako pokaždé, akorát že trvala jen 2 dny a pak 2 dny jen takové nic moc špinění. Napadlo mě, jestli je fyzicky možné, aby se vajíčko uchytilo během té menstruace, začalo vylučovat hCG a tím „zastavilo“ menstruaci? Četla jsem tu pár takových příběhů, že holky otěhotněli hned po menstruaci. Těhotenský test zatím spotřebovávat nechci, nemám žádné těhotenské příznaky, takž spíš jen diskuze na téma: Je to možné?

Mozne je vse. Ja jsem ted tehotna s dvojcata, otehotnela jsem tesne pred menstruaci a plody jsou par dni od sebe stare, takze asi to nebylo z jednoho styku.

• Nahlásit
  • Citovat
24.10.19 13:46

Mně přijde čtyřdenní menstruace normální, těhotenství bych v tom nehledala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.19 13:48
@Anonymní píše:
Mozne je vse. Ja jsem ted tehotna s dvojcata, otehotnela jsem tesne pred menstruaci a plody jsou par dni od sebe stare, takze asi to nebylo z jednoho styku.

Díky za odpověď. A když jsi otěhotněla těsně před menstruací, tak jsi už menstruaci nedostala? Uhnízdění trvá až 9 dní a pokud to vajíčko nestihne, tak i oplozené odchází s menstruací.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.10.19 13:50
@Anonymní píše:
Díky za odpověď. A když jsi otěhotněla těsně před menstruací, tak jsi už menstruaci nedostala? Uhnízdění trvá až 9 dní a pokud to vajíčko nestihne, tak i oplozené odchází s menstruací.

Jojo… minodelozni se vyvratilo asi 14 dni po neprisle ms. Druhe mimi se ukazalo za tyden.

• Nahlásit
  • Citovat
5495
24.10.19 13:53
@Anonymní píše:

Jednoduše se protáhne cyklus, kdyby k oplodnění nedošlo, došla by i později menstruace. Po ovulaci je luteální fáze, ta trvá 12 - 16 dnů a je pro uhnízdění oplodněného vajíčka hodně důležitá. Při velmi krátké luteální fázi (pod 10 dnů), nelze otěhotnět. Je to jeden z důvodů neplodnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama