Může se z tohoto stavu vyvinout ještě vztah?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 22:12

Může se z tohoto stavu vyvinout ještě vztah?

Zajímal by mne váš názor, zda někdo má podobnou situaci a nakonec se z toho vyvinul vztah… Je mi 40, jemu 52, oba nemáme děti a jsme single.
Na to, kolik je nám let a máme oba řadu zkušeností, opravdu již nevím, co si mám myslet.
Známe se přes práci (nepracujeme spolu) a cca 6 týdnů jsme po společném pracovním obědě soukromě v kontaktu, kdy mi po tomto obědě začal soukromě psát. Domluvili jsme před měsícem na společný víkend (každý svůj hotel atd.). Vše bylo nádherné, tam jsme se v podstatě dali dohromady, ale po víkendu mi sdělil, že to je na něj rychlé a chtěl, abysme se dále vídali a uvidíme, co z toho bude. Vídáme se takto měsíc, 1-2× za týden, když jsme spolu, je to takové, jako bychom byli spolu, vše nádherné (jen spolu nespíme, takže o postel mu nejde) a když se nevidíme, ozve se pouze sem tam.
Proto by mne zajímalo, zda měl někdo podobnou situaci a nakonec se z toho vyvinulo víc, nebo už to nemá moc šanci se posunout.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5811
17.10.21 22:20

Rekla bych ze te ma jako kamosku, kdyz se nudi. Vic bych v tom nehledala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
17.10.21 22:24

Jakou má vztahovou minulost? Je rozvedený nebo starý mládenec? Je dost možné, že je to ten typ co prostě po vážném vztahu netouží a nikdy toužit nebude. Hledá jen společnost a podle toho jak se zatím chová možná vůbec nechce ani ten sex (třeba ani nemůže).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 22:29

Zakladatelka: je svobodný, teď rok sám, předtím 7 let s jednou… podrobně jsem se nevyptávala, jen vím, že s tou bejvalou mu sex vyhovoval, takže tam asi problém nebude…

• Citovat
  • Nahlásit
55
17.10.21 22:52

Zakladatelko,
toto je strašně individuální… Že písne sem tam, to nemusí znamenat ani vlažný vztah, ani to, že spolu zestárnete.
Jak říkám já - to se všechno uvidí.

Hlavně že je vám spolu hezky, ne? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 22:58

@ZlutaSovaou jsi moc hodna… je to nadherne, je mi s nim tak dobre, jako uz dlouho s nikym (ja jsem rozvedena) ale na druhou stranu bych chtela vedet, na cem jsem, nechci byt jakoby vyplni jeho volneho casu… ja sama nevim, co si myslet, kdyz jsme spolu, je to fakt krasne… ale pak jakoby mi neznal…

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18779
17.10.21 23:37

O postel mu nejde = je impotent a nebo o tebe jako o ženu nestojí.

No jestli chceš kámoše na výlety, tak proč ne.

Ale ne - partnerský vztah z toho nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
17.10.21 23:50

Zakladatelko,
asi nikdo ti neřekne, na čem jsi - víš jak to myslím.
Leda, leda by ses pána zeptala, jak to vidí, ale mně osobně, mně tyto otázky přijdou takové, no - prostě hloupé.
Navíc - muži tyto otázky fakt moc nemusí. Takže bych se neptala, no.
A je ti jasný, že toto musíš nechat plynout? :pankac:

Pokud je pán jinak v pohodě, nechala bych to, fakt. On prostě nemá potřebu psát denně. Ženy třeba ano, jelikož se asi zamilují… Ale pán má taky nějaké koníčky, kámoše, rodinu a tak, ne?

Čili - nemysli si nic, ok? Je to zralý muž, co má svoje. Určitě tě má rád, rád s tebou tráví čas. Ale není mu 16, aby vypisoval několikrát denně - a víš jak to myslím :kytka:

Hele, já jsem ve věku mezi vámi dvěma, mám kámošky, vnoučata, časově náročné zaměstnání a takový, taky časově náročný koníček. Já třeba na chlapa ani nemám čas, ale - občas semnou někdo chtěl chodit, tak říkám, jak to mám - on - to nevadí, já taky nemám moc času, taky dělám směny. No jo, ale když zjistil, že se uvidíme např jednou za tři týdny, tak se na to vybodl :P A v mezičase chození jsem nepsala, on sice jo, ale já na to psaní ani nepomyslela. Jo, jsem hrozná! :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
20.10.21 01:38

No… vidat se jednou za tyden mi prijde dost malo, to by mi nestacilo. Na druhou stranu znate se jen mesic, tak bych tomu asi dala jeste cas a uvidis, zda dojde k nejake zmene. Pripadne bych se pak nejak kulantne zeptala, jak to vidi do budoucna.
To psani bych nehrotila, preci jen mu neni 20 a mel pred tim dlouhy vztah, tak na to asi moc neni.
Kazdopadne drzim palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
20.10.21 05:21

Zkus se s ním vyspat. Třeba ho svést, pokud se ti tak líbí.
Třeba pak budeš vědět mnohem víc na čem jste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat