Reklama

Muze se zamilovat po tydnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 28.12.17 16:19
Muze se zamilovat po tydnu

Ahojky dnes uz byvali me podvedl. Zamiloval se do slecny po tydnu(vim ze se znali tyden na stopro) a me to hlava nebere :lol: Rikala jsem si jestli se nezblaznil diky tomu ze ta slecna s nim uz po dvou dnech mela sex v aute.Je toto vubec mozne? A jeste jsem cetla jejich konverzaci sms a tam ji po mesici co ji znal uz psal jak s ni chce mit deti a ze je hrdy na to ze se poznali a jak je jeho stesticko :D Kdyz sem si ty zpravy cetla musela sem se smat…presne tohle psal i me kdyz jsme se poznali. Jsou ty chlapy sakra normalni??? :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 28.12.17 16:22

Někdo je schopný se zamilovat na první pohled a sex mít ještě ten den od seznámení, takže tvůj bývalý přítel nebyl zase tak rychlý. :lol:

divine woman
Echt Kelišová 8420 příspěvků 28.12.17 16:22

Někteří fakt nejsou. Existuje i láska na první pohled.

Marky1288
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 28.12.17 16:24

Ano i toto je bohužel možné…

Levandulina
Kelišová 5395 příspěvků 10 inzerátů 28.12.17 16:26

Tak nevím, jestli je to čistá láska, ale určitě je to nějaké pobláznění :)

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 28.12.17 16:29

@Levandulina
No uz spolu nejsou :lol: Vydrzelo to cca 2 mesice :lol:

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 28.12.17 16:31
@lalalyla píše:
@Levandulina
No uz spolu nejsou :lol: Vydrzelo to cca 2 mesice :lol:

Tak proč to řešíš?

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 28.12.17 16:33

A jeste jedna vec by me zajimala nevim jak ted ale ona kopla do zadku jeho a byl z toho dost spatnej jak dlouho si myslite ze muze cloveku trvat se od takove kratke znamosti odmilovat?

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 28.12.17 16:34

@Adinal
Jen ze zajimavosti protoze mi to prijde na hlavu zahodit dlouholety vztah kvuli tydenni znamosti :nevim:

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 28.12.17 16:36
@lalalyla píše:
@Adinal
Jen ze zajimavosti protoze mi to prijde na hlavu zahodit dlouholety vztah kvuli tydenni znamosti :nevim:

A jak dlouho jste spolu byli?

Ono to už mohl být jen takový finální impuls, třeba mu to ve vztahu nevyhovovalo delší dobu, pak potkal tuhle holku a rozhodl se definitivně :nevim:.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 28.12.17 16:39

@Adinal
8 let…Je to mozne jen me zarazi ze nedal na sobe nic znat ani spetku pochybnosti jsem nemela proto me to sokovalo. Dokonce jsme se jeste mesic nez se tohle stalo normalne bavili kam pojedem na dovolenou a planovali. Cozpak se ti muzi nedokazou rozejit normalne? Rict hele sorry nejak uz to mezi nama necejtim.To musi cekat na takovouhle prilezotost a ublizit stokrat vic nez kdyby se zachovali ferove? :zed:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 28.12.17 16:41
@lalalyla píše:
@Adinal
Jen ze zajimavosti protoze mi to prijde na hlavu zahodit dlouholety vztah kvuli tydenni znamosti :nevim:

Jako ze by ses k nemu chtela vratit? No nevim, zamilovat se na prvni pohled…proc ne, sex hned…proc ne. Ale po tydnu psat, ze chce s ni dite…taky bych my utekla :D

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 28.12.17 16:44

@BaMaK
Ne nechtela to ani nahodou :lol:
Ja si myslim ze ona utekla kvuli tomu a ja blbka mela utect taky hned a ne az za 8 let :lol: Me totiz na zacatku naseho vztahu taky zacal vypravet o detech a budoucnosti a ja se s nim asi po mesici kvuli tomu rozesla :lol: Jenze pak me nalakal zpatky a takhle jsem dopadla :roll: Myslim ze je to nejaka jeho balici taktika ze si mysli ze na to zensky jdou :lol:

Adinal
Kelišová 6469 příspěvků 28.12.17 16:44

@lalalyla To ale nedělají jen chlapi, znám i takové ženy. Nechtějí být sami, takže nic moc neřeší a rozchází se v momentě, kdy potkají někoho nového.

lalalyla
Kecalka 495 příspěvků 28.12.17 16:47
@Adinal píše:
@lalalyla To ale nedělají jen chlapi, znám i takové ženy. Nechtějí být sami, takže nic moc neřeší a rozchází se v momentě, kdy potkají někoho nového.

Asi ano ale ja bych to treba neudelala uz z toho duvodu, ze vim ze to tomu druhe ublizi stokrat vic nez kdyby to byl rozchod bez nekoho tretiho

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >